Home Sport Smartwatch na Walentynki

Smartwatch na Walentynki

Smartwatch na Walentynki

Chcesz zaskoczyć ukochaną osobę, ale brakuje Ci kreatywnych pomysłów? Biżuteria, kolacja, bilety na koncert, perfumy, torebki…wszystko już było? Smartwatch może okazać się strzałem w dziesiątkę.

 Inteligentne zegarki z założenia nie służą tylko do informowania o upływającym czasie. Smartwatch może być stosowany jako nawigacja i ułatwić podróżowanie. Za pomocą inteligentnych zegarków można także sterować aparatem, kamerą, odtwarzaczem muzyki, a także sprawdzać prognozę pogody. Osobom, które często uczestniczą w spotkaniach biznesowych przydaje się funkcja umożliwiająca śledzenie powiadomień z sieci. Odczytywanie informacji z ekranu zegarka jest o wiele bardziej dyskretne niż korzystanie z telefonu czy tabletu. Smartwatch umożliwia śledzenie aktualności na Facebooku i Twitterze oraz czytanie maili, smsów i powiadomień z portali społecznościowych. Na przełomie najbliższych lat możemy również spodziewać się wprowadzenia nowych funkcji inteligentnych zegarków. Trendy wskazują na to, że w przyszłości będziemy mogli dokonywać płatności za pomocą smartwatcha.

Większość użytkowników na całym świecie chce, aby ich inteligentne zegarki śledziły i mierzyły wszelkie parametry związane z uprawianiem sportu. Przykładem smartwatcha stworzonego z myślą o profesjonalnych sportowcach oraz amatorach dbających o kondycję fizyczną jest TomTom Multi-Sport Cardio. Jeśli Twoja druga połówka biega, ćwiczy na siłowni, pływa lub uprawia inne dyscypliny sportu, smartwatch będzie dla niej przydatnym gadżetem. Inteligentne zegarki w treningach pełnią funkcję osobistego trenera na nadgarstku. Pomagają w realizacji założonych celów i utrzymywaniu dobrej kondycji. Nowoczesne smartwatche posiadają wbudowaną funkcję pomiaru tętna, oznacza to, że nie trzeba zakładać opasek na klatkę piersiową, żeby trenować w określonej strefie tętna. Inteligentne zegarki pokazują ilość kroków oraz spalone kalorie. Kontrola pokonanego dystansu pomaga w rozsądnym rozłożeniu sił biegaczom, którzy startują w zawodach na długie dystanse tj. 15 km, czy maraton.

Smartwatche dzięki wielofunkcyjności mogą być idealnym prezentem dla ukochanej osoby, ponieważ są przydatne zarówno w życiu codziennym, podróżach, spotkaniach biznesowych, jak i treningach sportowych.