Home Sport TomTom Team – dołącz do drużyny!

TomTom Team – dołącz do drużyny!

TomTom Team – dołącz do drużyny!

Firma TomTom oferująca zegarki dla osób czynnie uprawiających sport postanowiła stworzyć w Polsce drużynę biegową „TomTom Team”. W projekcie może wziąć udział każdy, dla kogo bieganie to nie tylko treningi, ale także styl życia.

 

TomTom Team będzie się składać z biegaczy amatorów z całej Polski, których łączy pasja do aktywności fizycznej. To projekt, który ma na celu wyselekcjonowanie grupy dziesięć osób reprezentujących firmę na najważniejszych zawodach biegowych w kraju. Członkowie drużyny zostaną wyposażeni w zegarki TomTom Runner Cardio z wbudowanymi czujnikami tętna oraz koszulki do biegania zaprojektowane przez firmę TomTom.Proces rekrutacji polega na wypełnieniu formularza umieszczonego na profilu Facebook TomTom Polska i przekonaniu firmy, że jest się właściwym kandydatem na członka drużyny. Do TomTom Team może zapisać się każdy, kto posiada profil na Facebooku i zarejestruje się jako potencjalny kandydat do drużyny. Przedstawiciele firmy po zapoznaniu się ze wszystkimi zgłoszeniami, wybiorą dziesięć osób, które ich zdaniem zasłużyły na dalsze uczestnictwo
w projekcie.

„TomTom Team to projekt, z którego jesteśmy bardzo dumni. Wierzymy, że osoby, które stworzą naszą drużynę, będą godnie reprezentować markę TomTom i dążyć do coraz lepszych wyników na zawodach. Obecnie drużyny powstały we Francji i Australi. Projekt cieszył się dużym zainteresowaniem, dlatego postanowiliśmy zaproponować go również polskim biegaczom” – komentuje Sylwia Kulesza, TomTom Marketing Manager.

Proces rekrutacji trwa do 30.04.2015 r. Po zakończeniu zapisów firma TomTom wyłoni dziesięć osób, które będą startować w różnego rodzaju imprezach biegowych na terenie całego kraju.