Home Telefony Kompaktowy telefon VoIP – innovaphone IP111

Kompaktowy telefon VoIP – innovaphone IP111

Na naszym rynku jest już dostępny nowy telefon VoIP – innovaphone IP111. Niemiecka firma innovaphone AG, lider w dziedzinie telefonii IP i rozwiązań do Unified Communications stworzyła go specjalnie dla wymagających użytkowników, dla których ważna jest intuicyjna obsługa oraz dostęp do wszystkich nowoczesnych aplikacji Unified Communications. Nowe rozwiązanie stanowi uzupełnienie serii terminali końcowych innovaphone, w skład której wchodzą, wyróżnione prestiżową nagrodą – red dot award: product design – telefony IP222 i IP232.  

IP111 zachwyca ergonomicznym kształtem oraz wysoką jakością wykonania, która gwarantuje wyjątkową stabilność. Nowy telefon VoIP zastępuje poprzedni model IP110 w niższym segmencie cenowym. Terminal IP111 oferuje najnowsze funkcje telefonii IP oraz rozwiązania Unified Communications.

Duży kolorowy wyświetlacz o rozdzielczości 320 x 240 oraz 12 dynamicznych klawiszy funkcyjnych zapewnia intuicyjną obsługę interfejsu użytkownika. Urządzenie umożliwia niezwykle komfortową obsługę zaawansowanych funkcji i aplikacji.

Konstrukcja telefonu zapewnia jego elastyczne zastosowanie. IP111 zaprojektowany został jako biurkowy telefon stacjonarny z możliwością montażu na ścianie z wykorzystaniem podstawy urządzenia.

Dagmar Geer, szefowa zarządu innovaphone AG wyjaśnia – IP111 zastępuje sprawdzony, przez wiele lat obecny na rynku, model IP110. Stworzyliśmy nowy telefon – IP111 – w niższym segmencie cenowym, który wyposażony został w mnóstwo zaawansowanych funkcji i rozwiązań. W kontekście ceny, sformułowanie „podstawowy model ” jest uzasadnione, ale jeśli chodzi o wydajność telefonu i możliwości, jakie oferuje, należałoby go zaklasyfikować do urządzeń z najwyższej półki – przyznaje Dagmar Geer.

 

Telefon VoIP IP111 dostępny jest w sieci autoryzowanych dystrybutorów i sprzedawców innovaphone. Cena netto: 99 euro +19 % VAT

Więcej na:   www.innovaphone.plIP111_mittel

 

O innovaphone

 

 

Od momentu powstania firmy innovaphone AG w roku 1997 odgrywa ona decydującą rolę w rozwoju telefonii IP. Przedsiębiorcze myślenie oraz rozwój technologiczny ukształtowane są przez koncepcje długotrwałości, zachowania wysokiej jakości oraz niezawodności produktów i rozwiązań. Firma należy do średniej klasy przedsiębiorstw technologicznych, zatrudnia około 80 pracowników i jest w 100% samofinansująca się. Procesy technologiczne i kontrolne wszystkich naszych produktów odbywają się w Niemczech. Siedziba firmy znajduje się w Sindelfingen. Pozostałe przedstawicielstwa mieszczą się w Austrii i we Włoszech.

innovaphone AG oferuje pod nazwą „innovaphone PBX” kompleksowe rozwiązanie komunikacyjne Unified Communications w pełni zintegrowane z usługami telefonii IP, odpowiednie dla firm i instytucji o dowolnym profilu działalności oraz o zróżnicowanej wielkości.

Więcej na:   www.innovaphone.pl