Home Telewizja „Gra rozpoczęta!” na antenie Travel Channel

„Gra rozpoczęta!” na antenie Travel Channel

Gospodarz programu, były oszust Sal Piacente – uchyli widzom rąbka tajemnicy – co zrobić, by prawdopodobieństwo wygranej, bez względu na rodzaj i typ gry, wynosiło zawsze sto procent.

Sal wrócił na drogę prawa, z oszusta stając się doradcą w kasynie, a potem – gwiazdą telewizji. Jest więc osobą, która najskuteczniejsze metody wygrywania – także te ,,zakazane”,  ma w małym palcu. W każdym z odcinków serii Sal będzie odwiedzał inne tętniące życiem miejsce –  jarmark, uliczny konkurs, puby i bary, w których ujawni widzom nowy sekretny klucz do wygranej. Podróżując po Stanach Zjednoczonych w fascynujący sposób pokaże, jak bez względu na okoliczności, rodzaj gry i wysokości stawek – zawsze i bezdyskusyjnie zwyciężać.

W pierwszych odcinkach premierowych w środę 27 sierpnia o 20:00 i 20:30 Sal Piacente zagra między innymi w kręgle i cymbergaj.

Program można oglądać na antenie Travel Channel w środy – podwójna premiera o 20:00
i 20:30 oraz w soboty (powtórki) o 21:00.

 

W kolejnych odcinkach:

 

3 września, odcinek 3 i 4:

Odcinek 3: Sal Piacente pojawia się na promenadzie nadmorskim w Santa Cruz, by rozprawić się z rzucaniem butelką po mleku.

Odcinek 4: Sal Piacente wybiera się do Filadelfii, aby ujawnić prawdę o rzucie monetą, a także rozszyfrować tajniki drabiny linowej na nadmorskim deptaku w Santa Cruz.10 września, odcinek 5 i 6:

Odcinek 5: Sal Piacente, który obrał sobie za cel odkrycie tajników i strategii wszystkich znanych gier, odwiedza Steel Pier w Atlantic City.

Odcinek 6: Sal Piacente, który obrał sobie za cel odkrycie tajników i strategii wszystkich znanych gier, odwiedza Steel Pier w Atlantic City.

 

17 września, odcinek 7 i 8:

Odcinek 7: Sal Piacente odwiedza Atlantic City, którego ulice zainspirowały twórców klasycznej gry planszowej Monopoly.

Odcinek 8: Sal Piacente rozszyfruje sposób na zwycięstwo w jednej z najpopularniejszych gier w Ameryce.

24 września , odcinek 9 i 10:

Odcinek 9: Sal Piacente odwiedza Chrissy Field w San Francisco, miejscu, w którym łączą się trzy wspaniałe panoramy miasta.

 

Odcinek 10: Sal Piacente odwiedza promenadę na plaży w Santa Cruz, by powalić wszystkich na kolana umiejętnym celowaniem w klowna.

Shi communication Shi Communication to zespół ludzi, który dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie zrealizować każdy, nawet najbardziej nietypowy pomysł na promocję w niestandardowym czasie.Nieprzerwanie od 2006 roku przygotowujemy i prowadzimy kampanie z zakresu PR i marketingu. Jesteśmy cenieni za wysoką jakość organizacji wszelkiego rodzaju eventów, od konferencji i pokazów medialnych, po duże wydarzenia okolicznościowe.W 2013 roku w oparciu o wcześniejsze działania, poszerzyliśmy zakres naszej działalności o usługę dystrybucji telewizji tematycznych w Polsce.Shi Communication to gwarancja sukcesu i satysfakcji na najwyższym poziomie.