Home Miejsca Błogie święta w Uroczysku Siedmiu Stawów Luxury Hotel

Błogie święta w Uroczysku Siedmiu Stawów Luxury Hotel

Błogie święta w Uroczysku Siedmiu Stawów Luxury Hotel

Coraz więcej osób, w okresie świątecznym, szuka możliwości połączenia tradycji bożonarodzeniowych z odpoczynkiem i  regeneracją sił. Dlatego też zainteresowaniem cieszą się oferty świąteczne, które pozwalają poczuć magiczną atmosferę Świąt Bożonarodzeniowych ale bez konieczności długich przygotowań, sprzątania i gotowania.

Uroczysko Siedmiu Stawów przygotowało specjalny pakiet świąteczny, dzięki któremu czas spędzony w luksusowej XVI-wiecznej rezydencji będzie niezapomnianym przeżyciem dla całej rodziny. Podniosłym nastrojem świąt wypełnią się zabytkowe wnętrza, w których zagoszczą strojne choinki, zapach pierników i blask świec.W ten wyjątkowy czas goście będą cieszyć się tradycyjnymi zwyczajami oraz ekskluzywnym relaksem na najwyższym poziomie.

 Niezapomnianych wrażeń dostarczą nie tylko wykwintna kuchnia i rozgrzewające zabiegi w spa ale również specjalne atrakcje. W wieczór wigilijny odbędzie się uroczysta wieczerza, następnie wizyta Mikołaja z prezentami.

W kolejne dni zaplanowane są przepyszne posiłki, nawiązujące do staropolskiej tradycji ale również przejażdżka po malowniczej okolicy, wspólne ognisko oraz zabiegi w luksusowym SPA by L’Occitane.

Więcej na www.uroczysko7stawów.pl