Home Turystyka Odkryj uroki województwa lubuskiego w NoVa Park

Odkryj uroki województwa lubuskiego w NoVa Park

Odkryj uroki województwa lubuskiego w NoVa Park

Wiosna, a w szczególności zbliżająca się majówka to czas sprzyjający rodzinnemu podróżowaniu. Może warto tym razem odkryć uroki regionu lubuskiego? Już 26 i 27 kwietnia gorzowskie centrum handlowe NoVa Park zaprasza na Lubuskie Tour, czyli targi turystyczne prezentujące atrakcje dostępne na terenie lubuskich gmin.

Klienci odwiedzający targi turystyczne w NoVa Park będą mogli zapoznać się z atrakcjami oferowanymi przez gminy: Witnica, Bogdaniec, Lubrza, Przytoczna, Deszczno, Kłodawa, Barlinek, Łagów, Strzelce Krajeńskie oraz Lubniewice. Lubuskie Tour to także doskonała okazja, aby odkryć regionalną kuchnię i rękodzieło, wziąć udział w ciekawych warsztatach przygotowanych przez wystawców oraz obejrzeć wystawy rzeźb i kowalstwa artystycznego oraz obrazów lokalnych artystów. Przed NoVa Park oglądać będzie można również wystawę starych samochodów kolekcjonera z gminy Deszczno. Program targów uatrakcyjnią liczne zabawy i konkursy dla dzieci oraz pokazy taneczno-muzyczne.

„Przed nami okres urlopów, licznych wyjazdów rodzinnych oraz podróży pełnych przygód, dlatego też NoVa Park chce zachęcić mieszkańców Gorzowa i okolic do odkrycia uroków tak bliskiego nam regionu lubuskiego. Podczas targów turystycznych Lubuskie Tour nasi klienci będą mogli poznać ciekawe pomysły na weekendowy wyjazd z rodziną. Zapraszam do NoVa Park, które na dwa dni stanie się rodzinnym, lokalnym biurem turystycznym” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor Centrum Handlowego NoVa Park.Targi turystyczne Lubuskie Tour odbędą się w sobotę oraz niedzielę w godzinach 12:00- 18:00. Patronem akcji jest Radio Plus Gorzów.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl