Home Miejsca Prezent na Walentynki – podaruj czas ukochanej osobie

Prezent na Walentynki – podaruj czas ukochanej osobie

Prezent na Walentynki – podaruj czas ukochanej osobie

Walentynki to dzień, w którym szczególnie warto celebrować uczucie i pokazać drugiej osobie, że jest dla nas najważniejsza. Sprzyjają temu spotkania we dwoje, specjalne miłosne menu, romantyczne melodie i wyjątkowa sceneria, która podgrzeje atmosferę spotkania z ukochaną osobą.

Zdarza się, że na co dzień nie mamy czasu pokazać drugiej osobie, jak ważna jest dla nas. Walentynki to symboliczna data, do której warto przygotować się wcześniej, by zaskoczyć drugą połówkę miłą niespodzianką. Romantyczne gesty na długo pozostają w pamięci, dlatego też podarunki typu: własnoręcznie napisany wiersz, czy narysowana kartka niemal zawsze są miłym zaskoczeniem. Sprawdzają się również kolacje w wyszukanych miejscach, ze specjalnym menu walentynkowym. Z kolei dla poszukujących niezapomnianych przeżyć – z pewnością doskonałą okazją de celebrowania uczuć będzie wyjazd z ukochaną osobą na weekend – na przykład do SPA.

Jak mówi Elżbieta Rogowska z Uroczyska Siedmiu Stawów:Weekend w SPA to coraz częściej wybierana forma prezentu dla ukochanej osoby. Nasz hotel znajduje się renesansowym zamku, niedaleko od Wrocławia, w otoczeniu pięknych wzgórz i lasów. Zakochani chętnie zaszywają się tu, ponieważ mają doskonałą szansę na celebrowanie swoich uczuć.Z okazji Walentynek przygotowaliśmy bogatą oferty zabiegów dla dwojga m.in. relaksującą kąpiel Shea z kieliszkiem wina musującego oraz masaż armakologiczny, który pozwala na głębokie odprężenie zarówno ciała, jak i ducha. Goście mogą także delektować się miłosnym menu m.in. carpaccio z ośmiornicy z truskawkami i sosem béarnaise oraz rozpływający się w ustach fondand czekoladowy z gorącymi malinami. Zapewniony mają również bezpłatny dostęp do strefy wellness: basenu, jacuzzi, saun i łaźni”.

Okazuje się, że czas poświęcony drugiej osobie, może być najcenniejszą rzeczą, jaką jej podarujemy. Gdy dodać do tego romantyczną, niesamowitą scenerię możemy mieć pewność, że prezent na długo pozostanie w pamięci.