Home Turystyka Salon Wakacje.pl w Centrum Handlowym Osowa

Salon Wakacje.pl w Centrum Handlowym Osowa

Salon Wakacje.pl w Centrum Handlowym Osowa

W dniu 21 czerwca do grona najemców gdańskiego Centrum Handlowego Osowa dołączył salon Wakacje.pl. Nowy najemca zajmuje lokal o powierzchni 14 m2.

Wakacje.pl to szeroka oferta kilkudziesięciu biur podróży w jednym miejscu. W salonie marki w CH Osowa klienci mogą zakupić wycieczki krajowe i zagraniczne, wczasy i wycieczki objazdowe, podróże egzotyczne, wyjazdy na narty, oferty Last Minute, kolonie oraz obozy, a także pobyty w SPA. W ofercie Wakacje.pl znajdują się również bilety lotnicze, ubezpieczenia podróżne, parkingi przy lotniskach i bony wakacyjne.

„Otwarcie salonu Wakacje.pl w Centrum Handlowym Osowa służy zapewnieniu kompleksowej oferty naszym klientom w jednym miejscu. Od teraz podczas codziennych zakupów w CH Osowa będzie można zaplanować wakacyjny wypoczynek lub zarezerwować bilety lotnicze. Zapraszam do nowego salonu” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.Lokal Wakacje.pl zlokalizowany jest w sąsiedztwie księgarni Matras oraz salonu prasowego In Medio.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajdują się największy w Trójmieście hipermarket REAL, liczne butiki i punkty usługowe, plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi oraz specjalna strefa dla rowerów, zlokalizowana na monitorowanym parkingu przy strefie restauracyjnej. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

www.chosowa.pl