Home Turystyka Sierpniowe zapowiedzi Travel Channel

Sierpniowe zapowiedzi Travel Channel

Sierpniowe zapowiedzi Travel Channel

GRA ROZPOCZĘTA!

podwójna premiera w środę, 27 sierpnia o godz. 20:00

Były oszust Sal Piacente doskonale zna zasady gry. Sal wrócił na właściwą drogę, z oszusta stając się doradcą w kasynie, jest zatem osobą, która najskuteczniejsze metody wygrywania ma w małym palcu. Czy to karnawał, jarmark, uliczny konkurs, czy gry w barach i pasażach handlowych, Sal ujawni nam sekretny klucz do wygranej. Podróżując po Stanach Zjednoczonych w fascynujący sposób pokaże, jak los sprzysięga się przeciwko graczowi, który mimo to – przy użyciu właściwej strategii – może zwyciężyć. Niezależnie od rodzaju gry i wysokości stawek, Sal pomoże ci wygrać. Zagrajmy!

 PIKANTNE PODRÓŻE SHANE’A DELII

podwójna premiera we wtorek, 5 sierpnia o godz. 20:00

Trudno byłoby wam znaleźć szefa kuchni bardziej oddanego idei gościnności niż Shane, który ma to słowo nawet wytatuowane na przedramieniu. Tatuaż głoszący “Fortis et Hospitalis”, czyli “Siła i gościnność”, to nie tylko sztuka zdobienia ciała, ale też motto rodziny Delia, przywiezione do Australii przez ojca Shane’a, który wyemigrował z Malty w 1970 r. Jest również najważniejszą zasadą, którą Shane kieruje się w życiu prywatnym i zawodowym. Rodzina jest tak ważnym elementem jego życia, że nawet zdobywająca nagrody restauracja Shane’a została nazwana imieniem jego żony: “Maha”. To tutaj właśnie Shane łączy przekazaną mu przez rodzinę wiedzę o kuchni maltańskiej z zawiłościami kuchni libańskiej, której nauczyli go teściowie, i którą wymyśla na nowo we właściwym sobie stylu. Zamiast spoczywać na laurach, Shane stara się eksperymentować i przekraczać granice. Wybiera się więc na Maltę, do Libanu, Iraku i Turcji w kulinarną pielgrzymkę, której celem jest odnalezienie najstarszych przepisów na Ziemi. Odnalazłszy inspirację w wiejskich i regionalnych, współczesnych kuchniach odwiedzanych narodów, Shane wraca do swojej kuchni w Melbourne i na swój sposób interpretuje najstarsze i najbardziej wpływowe tradycje kulinarne.

www.travelchanneltv.pl

WETERYNARZ W PODRÓŻY

premiera w niedzielę, 17 sierpnia o godz. 18:30

Niemal tak sławny jak legendarna australijska plaża surferów – dr Chris Brown to charyzmatyczny miłośnik zwierząt, znany milionom widzów jako Bondi Vet. Teraz jednak zapracowany weterynarz robi sobie wakacje, zamyka gabinet i udaje się w podróż, by zwiedzić niektóre z najpiękniejszych i najdziwniejszych miejsc na świecie. Jednak weterynarz nie potrafi długo odpoczywać od swojej pasji, więc “miejscowi”, z którymi będzie wypoczywał, to szalone małpy w Japonii, tygrysy w Tajlandii i największy rekin świata w Australii. Fascynacja Chrisa światem przyrody w połączeniu z niezwykle pogodną naturą, której nie zakłóci nawet atak ciągnących za włosy małp, czyni z niego podróżnika doskonałego.

Shi communication Shi Communication to zespół ludzi, który dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie zrealizować każdy, nawet najbardziej nietypowy pomysł na promocję w niestandardowym czasie.Nieprzerwanie od 2006 roku przygotowujemy i prowadzimy kampanie z zakresu PR i marketingu. Jesteśmy cenieni za wysoką jakość organizacji wszelkiego rodzaju eventów, od konferencji i pokazów medialnych, po duże wydarzenia okolicznościowe.W 2013 roku w oparciu o wcześniejsze działania, poszerzyliśmy zakres naszej działalności o usługę dystrybucji telewizji tematycznych w Polsce.Shi Communication to gwarancja sukcesu i satysfakcji na najwyższym poziomie.