Home Uroda Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum w ofercie Quality Missala

Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum w ofercie Quality Missala

Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum w ofercie Quality Missala

Oferta Quality Missala wzbogaciła się o najnowszy zapach francuskiego domu perfum Maison Francis Kurkdjian. Kwiatowo-drzewny Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum już jest na półkach Perfumerii Quality.

 

Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum jest drugim zapachem stworzonym w ramach współpracy francuskiego domu perfum Maison Francis Kurkdjian i marki Baccarat.

Kompozycja jest pogłębioną i wzbogaconą wersją kwiatowo-drzewnego bukietu Baccarat Rouge 540, czyli zapachu, który w koncentracji wody perfumowanej pojawił się w ofercie Quality Missala w ubiegłym roku. Zapach zachwyca harmonią egipskiego jaśminu, aromatu gorzkich migdałów i drzewnego piżma, zaś dzięki wysokiej koncentracji, jego bogactwo długo i pięknie rozwija się na skórze.

 Nuty głowy: gorzkie migdały, szafran

Nuty serca: egipski jaśmin, cedr

Nuty bazy: piżmo, nuty drzewne, ambra

 

Ekstrakt perfum Baccarat Rouge 540 kryje się w pierwszym w historii domu perfum Maison Francis Kurkdjian intensywnie czerwonym flakonie. Jego kolor nawiązuje do czerwieni, która rozsławiła na świecie słynne kryształy Baccarat.

 

Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum dostępny jest w Perfumerii Quality Missala i butiku internetowym PerfumeriaQuality.pl w cenie 1265 zł za flakon o pojemości 70 ml (ekstrakt perfum).