Home Uroda Beach Hut Man marki Amouage w ofercie Quality Missala

Beach Hut Man marki Amouage w ofercie Quality Missala

Beach Hut Man marki Amouage w ofercie Quality Missala

Oferta Quality Missala wzbogaciła się o najnowsze dzieło marki Amouage. Aromatyczny Beach Hut Man jest już dostępny na półkach Perfumerii Quality.

 

Beach Hut Man jest najnowszym zapachem marki Amouage. Aromatyczną kompozycję zainspirował nastrój panujący na plaży, gdy piaszczyste wydmy oświetlone ciepłym blaskiem zachodzącego słońca miękko przechodzą w morskie fale.

Zapach otwiera rześki i zielony koktajl mięty, kwiatu pomarańczy i galbanum. W miarę rozwoju kompozycji, do głosu dochodzą chłodne akordy wetiweru, wilgotnego mchu i bluszczu, tworząc intensywnie zieloną mieszankę, pachnącą lasem i ziemią. Bazę zapachu tworzy balsamiczny aromat mirry, akord paczuli, wytrawne nuty drzewne i delikatna ambra.

 Nuty głowy: mięta, kwiat pomarańczy, galbanum

Nuty bazy: wetiwer, mech, bluszcz

Nuty serca: paczula, mirra, wytrawne akordy drzewne

Beach Hut Man powstał w linii Midnight Flower Collection, w której znajdują się już piękne kompozycje Sunshine Woman i Sunshine Man oraz Bracken Woman i Bracken Man.

Amouage Beach Hut Man dostępny jest w Perfumerii Quality Missala i butiku internetowym PerfumeriaQuality.pl w cenie 1195 zł za flakon o pojemości 100 ml EDP.