Home Uroda Miesiąc dedykowany dla pań – w Lipowym Moście

Miesiąc dedykowany dla pań – w Lipowym Moście

Miesiąc dedykowany dla pań – w Lipowym Moście

Praca, dom, dzieci, rachunki, rodzinna „logistyka”, obiady, pranie: współczesne kobiety pracują ciężko i żyją intensywnie. W codziennym pędzie rzadko zdarzają się im chwile, które mogłyby zarezerwować tylko dla siebie. Niedospanie, przemęczenie, stres nie wpływają zaś dobrze na samopoczucie i zdrowie. Odpoczynek to z pewnością coś, o czym niejedna kobieta wprost marzy. A zbliża się ich święto – Dzień Kobiet…

O tym, że warto na chwilę wcisnąć „pauzę” w swoim życiu i spędzić przyjemne chwile tylko w kobiecym towarzystwie, z dala od codziennych trosk, męża i dzieci, ale za to w bezpośredniej bliskości przyrody, oddając się regenerującym zabiegom SPA, przekonały się zaledwie tydzień temu dwie popularne blogerki. Znane wielu internautom w całej Polsce Białostoczanki – Nishka i Żudit, którym towarzyszyła fotografka współpracująca z drugą z nich – Piccolina, na zaproszenie hotelu Lipowy Most Golf Park spędziły w nim „kobiecy” weekend.

Jak zgodnie przyznają, od niepamiętnych czasów, miały nareszcie czas tylko dla siebie. – Masaże, basen i sauny, spacer, potem kolacja i długie „babskie” rozmowy do późna, pełen luz, relaks, rano schodzisz na już gotowe i pyszne śniadanie, cudowne oderwanie się od rzeczywistości! – przyznaje Natalia Tur, znana szerzej pod pseudonimem „Nishka”.

Judyta „Żudit” Kokoszkiewicz dodaje, że testowanie oferty przygotowanej przez hotel na Dzień Kobiet było nie tylko wyjątkowo przyjemnym doznaniem, ale przede wszystkim pozwoliło im zacieśnić ich relacje, co jak przyznaje jest czymś nieprawdopodobnie ważnym:

– Często zdarza się, że kobieta poświęcając się rodzinie, w krótkim czasie zapomina o „babskich” przyjaźniach. Nie ma na nie czasu, a po latach, gdy dzieci rozjadą się po świecie, może się okazać, że jesteśmy samotne. Dlatego tak ważne jest, aby pielęgnować nasze przyjacielskie relacje.  Idealnie wręcz nadają się do tego miejsca takie jak to. Niedaleko, ale jakby zupełnie w innym świecie i z dala od telefonów, emaili i innych facebook'ów – dodaje.Wychodząc naprzeciw potrzebom pań, a zarazem w związku z obchodzonym w marcu jednym z najpiękniejszych świąt w kalendarzu – Dniem Kobiet – hotel Lipowy Most Golf Park przygotował specjalną ofertę dedykowaną właśnie im – „Kobiecy marzec”.

– Hotel, jak co roku zaplanował specjalne pakiety z okazji Dnia Kobiet. W weekend, w który przypada to święto można liczyć na zdecydowanie tańsze noclegi i atrakcyjne, dodatkowe rabaty. Jednak 8 marca zdarza się tylko raz do roku. Niestety. A wiemy jak trudno dla współczesnej kobiety zorganizować choćby na jeden wieczór „zastępstwo” w domu. Zrozumieliśmy, że szansę na to powinny zyskać również te, którym nie uda się zaplanować krótkiego wypadu za miasto właśnie w tych dniach – mówi Joanna Matowicka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w hotelu Lipowy Most Golf Park.

Dlatego przez cały marzec w hotelu będzie obowiązywała specjalna oferta, w ramach której goście mogą wynająć pokój w zdecydowanie niższej cenie, otrzymają też dodatkowe rabaty na zabiegi SPA i wolny dostęp do strefy Wellness z klimatycznym basenem i saunami. 189 złotych za wygodny dwuosobowy pokój ze śniadaniem – to specjalna, obowiązująca przez cały miesiąc cena choć krótkiego, ale intensywnego ładowania kobiecego akumulatora w otoczeniu Puszczy Knyszyńskiej.
 

 

 

tagi: