Home Uroda Piękna w Nowym Roku

Piękna w Nowym Roku

Piękna w Nowym Roku

Początek Nowego Roku to świetna okazja do wszelkich podsumowań, planów oraz postanowień. W natłoku codziennych obowiązków często zapominamy o prawidłowej i regularnej pielęgnacji. Może w 2015 warto to zmienić?

 

Nic tak nie poprawia kobiecego samopoczucia niż promienny wygląd, a gwarancją idealnej prezencji są odpowiednie kosmetyki.

 

Źródło urody

Przed przystąpieniem do dalszych zabiegów zadbajmy o dobry peeling. Stosowany systematycznie poprawi ogólny stan cery. Następnym krokiem jest odpowiednie nawilżenie. Zapewne nie raz słyszałaś o tym, że do codziennej pielęgnacji powinnaś stosować serum. Czym w ogóle jest serum? Jest to kosmetyk o większym stężeniu substancji aktywnych, dodatkowo jego formuła jest nieco lżejsza od tradycyjnego kremu. Kluczem do sukcesu jest wybór odpowiedniego dla rodzaju twojej cery: nawilżającego, wybielającego bądź dotleniającego.

Piękne włosy są ozdobą każdej kobiety dlatego nie możemy o nich zapominać. Delikatnie odżywiające i myjące balsamy do włosów pomogą nadać im pożądaną miękkość i gładkość bez niechcianego efektu puszenia.Po zadbaniu o cerę i włosy czas pomyśleć o ustach. Idealnym dla nich kosmetykiem będzie balsam z drobinkami złota, który spowalnia proces starzenia i wiotczenia delikatnej skóry wokół warg. A jeśli dodatkowym atutem będzie delikatny połysk odbijających się w świetle złotych drobinek, to czy można chcieć więcej?

 

Pomyśl o sobie

Niech twoim głównym postanowieniem noworocznym będzie dbanie o siebie. Ciesz się zdrową i promienną cerą podczas zimowych przymrozków. Styczniowa odsłona pudełka ShinyBox „Winter in the city” zawierająca peeling, serum, produkty do włosów oraz balsam do ust, na pewno Ci w tym pomoże.

 

***

ShinyBox to pięknie zapakowane pudełko ze starannie wyselekcjonowanymi nowościami kosmetycznymi, dostarczane bezpośrednio do Twoich drzwi każdego miesiąca. ShinyBox umożliwia zapoznanie się z najnowszymi produktami polskich i zagranicznych marek kosmetycznych. Więcej informacji: http://shinybox.pl/

 

kyo