Home Uroda PRESOTERAPIA – prosty sposób na szczupłą sylwetkę!

PRESOTERAPIA – prosty sposób na szczupłą sylwetkę!

PRESOTERAPIA – prosty sposób na szczupłą sylwetkę!

30 minutowy zabieg zamiast 150 brzuszków – czyż to nie brzmi kusząco? Dzięki zabiegowi Eric Pressotherapist firmy KLAPP Cosmetics można osiągnąć wymarzoną, smukłą sylwetkę bez wysiłku i wyrzeczeń. To doskonała propozycja dla osób, które chciałyby pozbyć się zbędnych kilogramów lub poprawić kondycję i wygląd skóry.

ERIC to zabieg łączący presoterapię, czyli intensywny masaż pompująco-ugniatający obsługiwany przez rękawy uciskowe odrębne dla każdej partii ciała z dobroczynnym działaniem ciepła. Zabieg jest bezpieczny, nie wywołuje podrażnień oraz, co najważniejsze, wysoce skuteczny. Efekty kuracji to m.in. modelowanie sylwetki w wybranych, newralgicznych obszarach ciała (brzuch, ramiona, nogi, pośladki), poprawa jędrności oraz napięcia skóry, a także likwidacja cellulitu. Zabieg jest niezwykle przyjemny, dlatego też doskonale odpręża, redukując stres.

Terapia ERIC Pressotherapist przeznaczona jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, których celem jest poprawa kondycji swojego ciała, a tym samym wzrost poczucia atrakcyjności. Zabieg skutecznie wspiera walkę z nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitem, obrzękami oraz wiotkością skóry.

EFEKTY ZABIEGU:

  • zmniejszenie tkanki tłuszczowej
  • modelowanie sylwetki 
  • ujędrnienie i wzrost elastyczności skóry
  • likwidacja cellulitu oraz obrzęku
  • wydalenie nadmiaru płynów i toksyn


W celu zmaksymalizowania i utrwalenia efektów zabiegu ERIC zaleca się domową pielęgnację za pomocą specjalistycznych preparatów: Eric Shape Assistant Lotion oraz Eric Shape Assistant Concentrate.

Czas trwania zabiegu: ok. 30 minut

Cena 1 zabiegu: 120 zł

Efekty zabiegu widoczne już po pierwszym zabiegu, jednak w celu ich utrwalenia zaleca się serię 8-10 zabiegów w kilkudniowych odstępach.

Dodatkowe informacje:
KLAPP Cosmetics
tel. (61) 863 92 96
biuro@klapp.com.pl
www.klapp-cosmetics.pl

ADW