Home Uroda Zaproś Mamę do SPA – specjalny pakiet z okazji Dnia Matki

Zaproś Mamę do SPA – specjalny pakiet z okazji Dnia Matki

Jeżeli chcesz zrobić niespodziankę swojej Mamie, a przy okazji wypocząć, zaproś ją na weekend w SPA. Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel przygotowało pakiet specjalny, z okazji Dnia Matki, który obejmuje trzydniowy pobyt oraz zabiegi w SPA marki L’Occitane.


Uroczysko Siedmiu Stawów to jedyny w swoim rodzaju hotel, położony w miejscowości Gola Dzierżoniowska, 40 km od Wrocławia. We wnętrzach renesansowego zamku znalazło się pierwsze w Polsce SPA by L’OCCITANE, stworzone we współpracy z uznaną, francuską marką kosmetyczną.Pakiet z okazji Dnia Matki obejmuje 3 dni (23-25 maja), w tym: 2 noclegi w komfortowych pokojach, 2 śniadania, 1 kolację z butelką wina, upominek dla każdej Mamy oraz 3 zabiegi w SPA by L'Occitane:


zabieg pielęgnacyjny na twarz, silnie nawilżającą pielęgnację dłoni oraz aromakologiczny masaż pleców.  Oprócz tego zagwarantowany jest nieograniczony dostęp do Strefy Wellness: sauny, łaźni, studni do schładzania, komfortowej strefy wypoczynku z tarasem widokowym, jak również 16-metrowego basenu. Cena pakietu to 1790 zł za 2 osoby.


Dodatkową atrakcją z pewnością jest też otoczenie hotelu, położonego w Kotlinie Dzierżoniowskiej, słynącej z bujnych lasów, rozległych pól i licznych akwenów. Uroczysko Siedmiu Stawów rozciąga się na ponad 100 hektarach terenu, obok 12-hektarowego parku z różnorodnymi gatunkami drzew oraz malowniczo położonymi stawami, od których wywodzi się nazwa obiektu.