Pełne kolorów otwarcie Centrum Handlowego RONDO w nowej odsłonie


W sobotę 12 kwietnia Centrum Handlowe RONDO oficjalnie zaprezentowało swoim klientom efekty rewitalizacji obiektu oraz nowy logotyp RONDA. Na wyjątkowym pokazie laserowo-pirotechnicznym, zorganizowanym specjalnie na tę okazję, pojawiło się ponad 800 Bydgoszczan.

Punktualnie o godzinie 18.00 w nowej strefie restauracyjnej RONDA odbył się finał konkursu „I Ty nabierz koloru”, podczas którego zwycięzcy zabawy otrzymali nagrody m.in. telewizor plazmowy, rowery, kino domowe czy tablety. O godzinie 18.00 rozpoczęły się również Happy Hours w sklepach RONDA, czyli zaczęły obowiązywać specjalne oferty rabatowe, które dostępne były do godziny 20.30. Punktem kulminacyjnym sobotnich atrakcji był niezwykły pokaz laserowo-pirotechniczny, który rozpoczął się kilka minut po 20.30 przed wejściem do Centrum od strony Ronda Grunwaldzkiego. Fantastyczne laserowe animacje oraz zapierające dech w piersiach efekty pirotechniczne zgromadziły przed RONDEM tłumy.

„Cieszymy się, że nasi klienci tak licznie przybyli na pokaz uświetniający otwarcie RONDA w nowej odsłonie. Zmieniliśmy się dla mieszkańców Bydgoszczy i mam nadzieję, że nowe, kolorowe oblicze RONDA podoba się odwiedzającym nas klientom” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Spektakl laserowo-pirotechniczny, finał konkursu „I Ty nabierz koloru” oraz Happy Hours przyciągnęły do Centrum Handlowego RONDO blisko 25% klientów więcej niż zazwyczaj.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe RONDO to centrum II generacji, pierwszy tego typu obiekt handlowy w Bydgoszczy. Całkowita powierzchnia użytkowa Ronda to prawie 60.000m2.

Głównym najemcą jest hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 45 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Handlowe RONDO może pochwalić się doskonałą lokalizacją – ok.1,5km od ścisłego centrum miasta, tuż przy głównym węźle komunikacji miejskiej oraz skrzyżowaniu trzech tras krajowych – w kierunku Poznania, Koszalina / Szczecina, a także Warszawy.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest spółka celowa CH Bydgoszcz Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chrondo.pl