Home Bez kategorii Galeria Dominikańska z pierwszym salonem Rituals Cosmetics we Wrocławiu

Galeria Dominikańska z pierwszym salonem Rituals Cosmetics we Wrocławiu

Galeria Dominikańska z pierwszym salonem Rituals Cosmetics we WrocławiuŻyjąc w biegu, nie zapominaj o tym, by być dobrym dla siebie! Wprowadź równowagę w swoim życiu i zadbaj o ciało, umysł i duszę. Pomoże ci w tym marka Rituals Cosmetics, dzięki której odkryjesz moc codziennych rytuałów i odzyskasz dobre samopoczucie. Rytuały pomagają zwolnić, zmienić codzienne czynności w wyjątkowe momenty i znaleźć szczęście w drobnych rzeczach. To idea, którą wiernie realizuje marka Rituals Cosmetics, otwierająca swój pierwszy sklep w Galerii Dominikańskiej jak i we Wrocławiu. Już od 9 listopada klienci Galerii będą mogli skorzystać z szerokiej oferty luksusowych kosmetyków do ciała i domu inspirowanych starożytną tradycją Wschodu. Poznaj markę Rituals Cosmetics i odkryj moc codziennych rytuałów na własnej skórze!

Równowaga między ciałem, umysłem i duszą to klucz do osiągnięcia ogólnego dobrego samopoczucia, o czym przekonuje Rituals Cosmetics i tym samym zachęca do prostych nawyków i praktyk wzmacniających je. Twórcy marki zainspirowani mądrością i starożytnymi tradycjami kultur Azji opracowali bogatą kolekcję luksusowych i przystępnych cenowo wyrobów do pielęgnacji ciała i domu, które pomagają odzyskać równowagę i stworzyć własne odprężające rytuały.

Teraz także klienci Galerii Dominikańskiej będą mogli przekonać się o relaksacyjnym działaniu produktów Rituals Cosmetics. W ofercie sklepu znajdą się produkty do pielęgnacji ciała i twarzy, kąpieli, makijażu, perfumy, dyfuzory i świece zapachowe oraz luksusowe zestawy podarunkowe. To, co je wyróżnia, to najwyższej jakości skład i unikalne kompozycje zapachowe, autorstwa mistrzów sztuki perfumiarstwa znanych na całym świecie. Każdy produkt jest inspirowany starożytną tradycją i pomaga odnaleźć szczęście w najmniejszych rzeczach. Wśród nich znajdują między innymi: kolekcja Sakura, podkreślająca, że warto celebrować każdy dzień, Ayurveda, nawiązująca do równowagi między ciałem a duszą, Karma zachęcająca do dzielenia się szczęściem czy też Hammam zainspirowana tureckimi zabiegami oczyszczającymi.

Z okazji otwarcia sklepu w Galerii Dominikańskiej, marka przygotowała prezenty dla pierwszych klientów, a także promocje na wybrane produkty. Do 19 listopada będzie można nabyć po okazyjnej cenie:
• piankę pod prysznic w cenie 30 zł
• lub patyczki zapachowe mini przy zakupach za 190 zł.
znajduje się na poziomie „0”, w sąsiedztwie salonów Patrizia Aryton oraz Marius&Louis, naprzeciwko sklepu Guess.

Więcej informacji na stronie: https://galeria-dominikanska.pl/