Home Zakupy Letnie wyprzedaże w Centrum Janki

Letnie wyprzedaże w Centrum Janki

Letnie wyprzedaże w Centrum Janki

Trwają letnie wyprzedaże w Centrum Janki! Odwiedź podwarszawską galerię i zapoluj na największe hity tego lata. Najgorętsze trendy sezonu dostępne są nawet z 70% rabatem!

Letnie wyprzedaże co roku przyciągają tłumy łowców okazji do centrów handlowych. Podobnie jest także w Centrum Janki, gdzie na miłośników zakupów czekają atrakcyjne zniżki na asortyment z kolekcji wiosenno-letniej. Sezonowe wyprzedaże dostępne są już m.in. w salonach:

  • Gino Rossi – do 50% rabatu na kolekcję wiosna-lato 2014;
  • GO Sport – do 50% rabatu na wybrany asortyment;
  • MEDICINE – do 70% rabatu na kolekcję wiosna-lato 2014;
  • Venezia – nawet 50% rabatu na cały asortyment;
  • OCHNIK – do 50% rabatu na kolekcję wiosna-lato 2014;
  • W.KRUK – do 50% rabatu na wybrany asortyment;
  • Wójcik – do 50% rabatu na wybrany asortyment;
  • YES – do 50% rabatu na wybrany asortyment.

„Łowcy promocji mogą szykować się na prawdziwy szał zakupów w Centrum Janki. Już teraz można wybrać się do nas na zakupy i za niewielkie pieniądze skompletować modną letnią garderobę. Zapraszam mieszkańców Warszawy i okolic na odkrywanie atrakcyjnych ofert promocyjnych przygotowanych przez naszych najemców” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Informacje o ofertach promocyjnych dostępne są na stronie internetowej www.chjanki.pl oraz profilu centrum na Facebooku.Informacje o Centrum Janki:

Główni najemcy Centrum Janki to Leroy Merlin, Saturn oraz hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 76 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Janki może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court z 11 restauracjami. Centrum Janki to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Janki to ponad 83.000m2.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund, Global City RE Poland Sp. z o.o., Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o. oraz Taima Investments Sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chjanki.pl