Letnie wyprzedaże w NoVa Park


Czy jesteście gotowi na zakupowe szaleństwo? Czy planujecie odświeżyć garderobę przed wakacyjnym urlopem? A może chcecie sprawić sobie małą przyjemność za nieduże pieniądze? W gorzowskim Centrum Handlowym NoVa Park właśnie ruszyły letnie wyprzedaże, które potrwają aż do końca miesiąca! Modne w tym sezonie ubrania i dodatki w kratę czy z metalicznym połyskiem możecie teraz nabyć w atrakcyjnych cenach!

Letnie wyprzedaże to jeden z najgorętszych okresów w centrach handlowych, przyciągający rzeszę łowców okazji. Podobnie będzie również w NoVa Park, gdzie na miłośników zakupów czekają liczne zniżki oferowane przez salony modowe, obuwnicze i perfumerie, a także sklepy sportowe oraz z artykułami dziecięcymi i wyposażenia wnętrz. Promocje dostępne będą m.in. w salonach 4F, Bershka, Cubus, Home&You, Mohito, Ryłko, Smyk czy Super-Pharm.

„Wakacje już za kilka tygodni, dlatego warto właśnie w NoVa Park za nieduże pieniądze skompletować garderobę na wymarzony urlop. Letnie wyprzedaże to niepowtarzalna okazja na udane zakupy w przystępnych cenach, dlatego już teraz zapraszam mieszkańców Gorzowa i okolic na odkrywanie wyjątkowych promocji i rabatów oferowanych przez naszych najemców” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor NoVa Park.

Informacje o wybranych ofertach promocyjnych dostępne są na stronie internetowej www.nova-park.pl oraz profilu centrum na Facebooku.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl