Home Zakupy Sezon na wyprzedaże w Centrum Handlowym Osowa

Sezon na wyprzedaże w Centrum Handlowym Osowa

Sezon na wyprzedaże w Centrum Handlowym Osowa

Właśnie ruszyły letnie wyprzedaże w Centrum Handlowym Osowa. Odwiedź gdańską galerię i zapoluj na największe hity tego lata. Porozmawiaj również o najnowszych trendach z naszą stylistką, która będzie do Twojej dyspozycji w każdą sobotę lipca w godzinach 12.00-18.00!

Letnie wyprzedaże co roku przyciągają łowców promocji do centrów handlowych. Podobnie będzie w gdańskiej galerii Osowa, gdzie na miłośników okazji czekają liczne zniżki dostępne w salonach zlokalizowanych w Osowej. Przeceny rozpoczęły się już w sklepach:

  • Aryton – do 50% rabatu na kolekcję wiosna-lato 2014;
  • Bartek – do 20% rabatu na wybrane modele obuwia z kolekcji wiosna-lato 2014;
  • Big Star – do 70% rabatu na wybrane produkty;
  • Go Sport – do 50% rabatu na wybrany asortyment;
  • Mohito – do 50% na wybrane modele z wiosenno-letniej kolekcji;
  • Wojas – do 50% rabatu na wybrany asortyment.

Letniej akcji „Sale” w CH Osowa towarzyszyć będą spotkania ze stylistką, która udzielać będzie bezpłatnych porad i przekaże solidną dawkę modowych inspiracji wszystkim, którzy poszukują własnego, niepowtarzalnego stylu. Akcja „Moda przy kawie” odbywać się będzie w każdą sobotę lipca w godzinach 12.00-18.00. Na indywidualne spotkanie ze stylistką prosimy umawiać się telefonicznie pod numerem 535-989-492.

„Letnie wyprzedaże dopiero wystartowały, a już możemy zapolować na rzeczy przecenione nawet o 70%. To doskonała okazja, aby skompletować modną wakacyjną garderobę, w szczególności że w każdą sobotę lipca do dyspozycji naszych klientów będzie stylistka, która zabierze nas w podróż po meandrach stylowego świata i doradzi jak nie dać się złapać w modowe pułapki i wrócić do domu z torbami pasujących do siebie ubrań” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.Informacje o ofertach promocyjnych dostępne są na stronie internetowej wwwchosowa.pl oraz profilu centrum na Facebooku.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajdują się największy w Trójmieście hipermarket REAL, liczne butiki i punkty usługowe, plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi oraz specjalna strefa dla rowerów, zlokalizowana na monitorowanym parkingu przy strefie restauracyjnej. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest Apsys Polska S.A.

www.chosowa.pl