Studencka zabawa w rytmie zniżkowych zakupów. Factory Wrocław sponsorem „Ekonomaliów”


Studenckie święto to zwykle koncerty, parady, dobra zabawa, a dzięki Factory Wrocław również… promocje. Jedyne centrum outlet na Dolnym Śląsku organizuje dla studentów akcję „Ekonomalia”, w ramach której w dniach 15 i 16 maja br. odbędzie się impreza muzyczna pod hasłem „Factory Discount Heroes”. Studenci będą mogli stworzyć zespół, wystąpić na scenie i wygrać kupony na zakupy.

 

– Kontynuując zeszłoroczną tradycję, chcielibyśmy zaprosić wrocławskich studentów do wspólnej zabawy. Wiemy, że juwenalia to dla nich czas błogiego odpoczynku i chwila wytchnienia tuż przed zbliżającą się sesją egzaminacyjną, dlatego mamy nadzieję, że przygotowane przez nas atrakcje pozwolą młodym ludziom na jeszcze przyjemniejsze spędzenie tego wielkiego święta akademickiej społeczności – mówi Marta Kocik, Regional Marketing Manager w Centrach Factory.   

 

Uczestnicy wydarzenia „Factory Discount Heroes”, którzy podejmą wyzwanie i wraz z przyjaciółmi odważą się wystąpić na scenie, zostaną nagrodzeni upominkami w postaci kuponów na zakupy oraz koszulek z logo Factory.

 

– Juwenalia we wrocławskim centrum Factory Outlet potrwają nieco dłużej, niż te organizowane przez uczelnie. Studenci mogą liczyć na promocje w wybranych sklepach aż do końca miesiąca – dodaje Marta Kocik.

 

W ramach wydarzenia pod hasłem „Ekonomalia”, wszyscy studenci, którzy od 16 do 31 maja br. odwiedzą centrum outletowe Factory we Wrocławiu, będą mieli szansę na zakupienie markowych produktów w atrakcyjnych cenach. Okazując ważną legitymację, otrzymają 10 proc. rabat w salonach wybranych marek.

 

Na zniżkowe zakupy, zapraszają studentów następujące sklepy: Converse, Reebok, Brugi, Triumph, Vero Moda, Quiksilver, Puma, Scotfree, Mustang, Mango i House.

# # #

 

Factory Wrocław

 

Factory Wrocław to 90 salonów najlepszych polskich i zagranicznych marek, m.in.: Nike Factory Store, Adidas, Vero Moda, Calvin Klein, Guess, Tommy Hilfger, United Colors of Benetton, Mango i Gino Rossi. Wszystkie produkty oferowane we wrocławskim outlecie można zakupić po cenach niższych od 30% do 70% przez cały rok. Centrum zostało otwarte dla klientów w 2006 roku i do dziś jest jedynym centrum outlet na Dolnym Śląsku.

 

Factory Wrocław znajduje się w południowozachodniej części miasta, zaledwie 15 minut od centrum. Dogodne połączenia autobusowe umożliwiają szybkie dotarcie do outletu komunikacją miejską.

 

Więcej informacji o centrum Factory Wrocław można uzyskać pod adresem: www.wroclaw.factory.pl oraz www.facebook.com/FactoryWroclaw

,