Centrum Handlowe RONDO zaprasza na Jarmark Staropolski


W dniach 13-16 listopada 2014 roku Centrum Handlowe RONDO zaprasza na Jarmark Staropolski, w czasie którego na klientów bydgoskiej galerii czekają tradycyjne wędliny i sery, chleby, miody i przyprawy oraz wiele innych naturalnych produktów.

Jarmark Staropolski z pewnością przyciągnie do RONDA wielbicieli najlepszych produktów ekologicznych. Naturalne smakołyki to doskonała alternatywa dla genetycznie modyfikowanej i wysoko przetworzonej żywności, dlatego oferta Jarmarku zainteresuje wszystkich wielbicieli zdrowego stylu życia. Chrupiący chleb na zakwasie, aromatyczne miody i przyprawy, smaczne wędliny i sery z najdalszych zakątków Polski oraz ryby tradycyjnie wędzone to tylko niektóre z wyrobów regionalnych, które będzie można spróbować i zakupić u wystawców obecnych w RONDZIE.

Jarmark Staropolski w RONDZIE to idealna propozycja dla fanów slow food oraz wszystkich, którzy cenią sobie dobry smak. Aromatyczne produkty będące prawdziwą rozkoszą dla podniebienia i przygotowywane według starych receptur z pewnością przypadną do gustu mieszkańcom Bydgoszczy i okolic, którzy odwiedzą nasze centrum handlowe w najbliższych dniach. Szczególnym zaskoczeniem może być Czekoladowy Warsztat, a w nim klucze francuskie, śruby i podkowy wyglądające jak prawdziwe, a wykonane z przepysznej czekolady. Zapraszam wszystkich do odkrywania naturalnych produktów w RONDZIE” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Jarmark Staropolski w RONDZIE odbywa się w godzinach otwarcia galerii (czwartek-sobota w godzinach 9.00-21.00, niedziela w godzinach 10.00-20.00).

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe RONDO to pierwszy obiekt handlowy w Bydgoszczy. Całkowita powierzchnia użytkowa RONDA to prawie 60.000m2.

Głównym najemcą jest hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 50 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Handlowe RONDO może pochwalić się doskonałą lokalizacją – ok.1,5 km od ścisłego centrum miasta, tuż przy głównym węźle komunikacji miejskiej oraz skrzyżowaniu trzech tras krajowych – w kierunku Poznania, Koszalina / Szczecina, a także Warszawy.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest spółka celowa CH Bydgoszcz Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chrondo.pl