Jogurt naturalny Bieluch


Trudno wyobrazić sobie lepsze śniadanie, sycącą przekąskę w ciągu dnia czy lekką kolację niż… jogurt naturalny. Zdrowy i uniwersalny produkt SM Bieluch znajdzie zastosowanie w niemal każdej kulinarnej sytuacji.

Chociaż jesteśmy coraz bardziej świadomi wartości naturalnego nabiału, musimy odnaleźć się w gąszczu ofert proponowanych nam przez producentów. Jaki jogurt naturalny jest naprawdę naturalny? Z całą pewnością taki bez dodatku chemicznych konserwantów, zagęstników, barwników czy cukru. I z całą pewnością taki właśnie jest jogurt naturalny Bieluch.

Produkt powstaje metodą zbiornikową – stąd jego płynna, gładka konsystencja. Delikatny smak jogurtu naturalnego Bieluch jest efektem zastosowania tylko najwyżej jakości mleka od krów wypasanych na łąkach Lubelszczyzny.

Każdy, kto choć trochę lubi gotować, doceni naturalny jogurt Bieluch za możliwość wszechstronnego zastosowania. W zależności od humoru czy upodobań, możemy wykorzystać go do deserów lub dań wytrawnych. Sprawdza się doskonale jako śniadaniowy dodatek do pełnoziarnistego pieczywa albo element drugiego śniadania w pracy czy szkole. Można go wykorzystać jako bazę sosu do sałatki, pizzy lub mięsa.

W swojej naturalnej postaci ceniony jest przez osoby stosujące diety niskotłuszczowe, diabetyków oraz osoby nietolerujące laktozy.

Wzmacnia odporność i wspomaga procesy trawienne. Jest nieodzowny przy kuracji antybiotykowej.

Uniwersalny i zdrowy – taki właśnie jest jogurt naturalny Bieluch.

 

Waga: 180 g lub 400 g

Cena:  około 1,20 zł / 180 g i 2,20 zł /400 g

 

Kontakt:

Agnieszka Szulc
tel. 22 832 45 66 lub 604 312 400
Agnieszka.Szulc@imr-pr.pl

IMR advertising by PR
ul. Hajoty 54
01-821 Warszawa