Odwiedź Jarmark Produktów Regionalnych w Centrum Janki


Zastanawialiście się już nad majówkowym piknikiem? W dniach 26-30 kwietnia w podwarszawskim Centrum Janki odbędzie się Jarmark Produktów Regionalnych, podczas którego będzie można nabyć zdrowe i smaczne produkty – idealne na majówkowe wypady za miasto i nie tylko. 

Pieczywo na zakwasie, wędliny z Podlasia i Lubelszczyzny, sery regionalne oraz oscypki, regionalne ciasta i pierniki, eko-przyprawy czy miody to tylko niektóre smakołyki, które zaprezentują polscy producenci podczas najbliższego Jarmarku Produktów Regionalnych w Centrum Janki. To doskonała okazja, aby zakupić od lokalnych wytwórców wypieki i przysmaki przygotowywane według tradycyjnej receptury i sposobu przyrządzania, przekazywanego z pokolenia na pokolenie.

Centrum Janki od dawna wspiera lokalnych producentów i promuje polskie produkty, dlatego po raz kolejny organizuje Jarmark Produktów Regionalnych. Jestem przekonana, że i tym razem każdy koneser dobrej kuchni doceni lokalnych producentów i zakupi niejeden smakołyk. Najbliższe spotkanie ze zdrową żywnością z pewnością pozwoli dobrze przygotować się na majówkowe piknikowanie i ulubiony przez wszystkich sezon grillowy– mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Jarmark Produktów Regionalnych dostępny będzie w godzinach otwarcia Centrum Janki.

Informacje o Centrum Janki:

Główni najemcy Centrum Janki to Leroy Merlin, Saturn oraz hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 76 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Janki może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court z 11 restauracjami. Centrum Janki to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Janki to ponad 83.000m2.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund, Cinema City Poland – CC Spółka z o.o., spółka komandytowo-akcyjna, Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o. oraz Taima Investments Sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chjanki.pl