Serek Bieluch z papryką, pomidorami i chili


Aromatyczna kompozycja papryki, pomidorów i chilli z tradycyjnym białym serkiem? Czemu nie! Serek Bieluch z papryką, pomidorami i chili zadowoli każdego wielbiciela wytrawnych i lekko pikantnych smaków.

Doskonale sprawdzi się nie tylko w najpopularniejszej kanapkowej kompozycji. Można go wykorzystać także do naleśników lub zapiekanek. Świetnie smakuje z warzywami – nie tylko z pomidorami i papryką, ale także z łagodnymi ogórkami lub cukinią, więc można zrobić z niego sos lub dip.


Serek Bieluch z papryką, pomidorami i chili jest wytwarzany przy pomocy specjalistycznej technologii ultrafiltracji, która pozwala zachować w unikalnym składzie serka wszystkie białka występujące naturalnie w mleku, w tym najcenniejsze dla organizmu białka serwatkowe.

Rolnicy, którzy dostarczają mleko do Spółdzielni Mleczarskiej Bieluch w Chełmie mają idealne warunki środowiskowe do uzyskania czystego, nieskażonego w żaden sposób surowca.

Od wschodu z ich gospodarstwami graniczy dorzecze Bugu, zaś od zachodu dorzecze Wieprza, od południa – Roztocze, a od północy – Polesie.

Nigdzie w Polsce nie znajdziemy tak bujnych łąk i żyznych gleb. Pamiętamy z lekcji geografii – a ta wiedza nie zdążyła się jeszcze zdezaktualizować – że to właśnie tutaj znajdują się słynne czarnoziemy, które powstają na podłożu lessowym, i że właśnie ten obszar naszego kraju idealnie wpasowuje się w modny trend rolnictwa ekologicznego. Nie ma tu wielu zakładów przemysłowych, które są zmorą mieszkańców Śląska; przeważają tereny rolnicze, nieskażone przez metale ciężkie.

Dobrze się na nich przyjmują odpowiednio dobrane gatunki trawy, które gwarantują najwyższej jakości mleko. Rolnicy dbają o ich różnorodność, nie brakuje tu także ziół, dzięki którym mleko uzyskuje specyficzny, niepowtarzalny smak i aromat.

Ci z nas, którzy mieli okazję w dzieciństwie spędzać wakacje u dziadków na wsi, dobrze wiedzą, o czym mowa i nigdy nie zapomną doznań organoleptycznych towarzyszących spotkaniom z prawdziwym mlekiem.

W takich okolicznościach przyrody powstają serki Bieluch z wizerunkiem ducha na opakowaniach.

Opakowanie zawierające 150 g kosztuje ok. 2,30 zł.

 

 

 

Kontakt:

Agnieszka Szulc
tel. 22 832 45 66 lub 604 312 400
Agnieszka.Szulc@imr-pr.pl

IMR advertising by PR
ul. Hajoty 54
01-821 Warszawa