Serek Bieluch ze szczypiorkiem


Dobre wieści dla amatorów zdrowych alternatyw żywieniowych! Jeśli szukamy ciekawego w smaku zamiennika masła, warto wypróbować w tej roli serek Bieluch ze szczypiorkiem.

Przywodzący na myśl tradycyjny smak twarożku jedzonego u babci w dzieciństwie, Bieluch ze szczypiorkiem to doskonałe uzupełnienie niskokalorycznej diety. Można wykorzystywać go nie tylko do kanapek, ale też do warzywnych zapiekanek czy sałatek. Świetnie smakuje także saute, jako przekąska na drugie śniadanie.

Serek Bieluch ze szczypiorkiem powstaje na bazie kremowego serka, wyłącznie z naturalnych składników pochodzących z najczystszych rejonów naszego kraju. Uzupełnia dietę w łatwo przyswajalny wapń, witaminy i minerały. Jest wytwarzany przy pomocy specjalistycznej technologii ultrafiltracji, która pozwala zachować w unikalnym składzie serka wszystkie białka występujące naturalnie w mleku, w tym najcenniejsze dla organizmu białka serwatkowe.

Opakowanie zawierające 150 g kosztuje ok. 2,30 zł. Brak konserwantów i naturalny skład sprawiają, że ma on krótki termin przydatności do spożycia (21 dni).

Kontakt:

Agnieszka Szulc
tel. 22 832 45 66 lub 604 312 400
Agnieszka.Szulc@imr-pr.pl

IMR advertising by PR
ul. Hajoty 54
01-821 Warszawa