Smaczna i zdrowa Wielkanoc z Centrum Janki


Chcecie zaskoczyć swoich gości przy Wielkanocnym stole pysznymi smakołykami z odległych zakątków Polski? Przez najbliższe dwa weekendy – w dniach 4-6 oraz 10-13 kwietnia – w Centrum Będzie to okazja do zakupu zdrowej żywności wytworzonej przez doświadczonych polskich producentów.

Jarmark Produktów Regionalnych powstał z myślą o osobach, które poszukują smacznej, tradycyjnej, ekologicznej – pozbawionej chemii i konserwantów – żywności. Oferta skierowana jest do tych, którzy cenią dobry smak i walory zdrowotne produktów oraz chcą spróbować czegoś innego niż produkty oferowane przez zwykłe sklepy spożywcze. Produkty dostępne na Wielkanocnym Jarmarku Produktów Regionalnych bazują na przepisach przodków, są „swojskie”, a ich specyfika wiąże się przede wszystkim z rodzajem stosowanych składników oraz z tradycją ich przyrządzania.

Wśród specjałów oferowanych przez wystawców na uwagę zasługują: wędliny i kiełbasy z Podlasia, sery korycińskie, pieczywo kurpiowskie z Łysych, ogórki kiszone i smalec, miody i przetwory, domowe ciasta, naturalne przyprawy oraz tradycyjne pierogi z Lubelszczyzny.

„W kwietniowe weekendy zapraszamy wszystkich smakoszy regionalnej kuchni na Jarmark Produktów Regionalnych do Centrum Janki. Przygotowana przez polskich producentów żywność nie tylko urozmaici każdy wielkanocny stół, ale również pobudzi apetyt każdego „niejadka”. Jestem przekonana, że podczas naszych targów każdy klient znajdzie coś dla siebie– mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Jarmark Produktów Regionalnych odbywać się będzie w godzinach otwarcia Centrum Janki.

Informacje o Centrum Janki:

Główni najemcy Centrum Janki to Leroy Merlin, Saturn oraz hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 76 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Janki może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court z 11 restauracjami. Centrum Janki to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Janki to ponad 83.000m2.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund, Cinema City Poland – CC Spółka z o.o., spółka komandytowo-akcyjna, Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o. oraz Taima Investments Sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chjanki.pl