Smakowita jesień w Centrum Korona


Początek listopada we wrocławskim Centrum Korona upłynie pod znakiem dobrego smaku i aromatu. Od 6 do 9 listopada Korona zaprasza na Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych, podczas którego swoją ofertę zaprezentują lokalni producenci z Polski oraz zagranicy.

Każdy, kto docenia walory smakowe naturalnych produktów, a przede wszystkim dba o zdrowie swoje i najbliższych powinien skorzystać z oferty wystawców Międzynarodowego Jarmarku Produktów Regionalnych w Centrum Korona. Wśród oferowanych produktów znajdą się m.in. smaczne wędliny wytwarzane tradycyjnymi metodami według dawnych receptur, świeżo wypiekane chleby, rozmaite sery oraz aromatyczne przyprawy.

Na Międzynarodowym Jarmarku Produktów Regionalnych nie zabraknie także przysmaków z zagranicy. Wrocławianie będą mogli spróbować i zakupić oliwki pochodzące z Półwyspu Iberyjskiego, wielosmakowe włoskie pesta oraz różnego rodzaju suszone owoce z najodleglejszych zakątków świata.

„Najbliższe dni w Centrum Korona będą prawdziwym rajem dla miłośników dobrej kuchni. Przez cztery dni polscy i zagraniczni producenci będą prezentować i sprzedawać smakołyki. Wizyta na Jarmarku w Centrum Korona to doskonała okazja do skosztowania i kupienia produktów najwyższej jakości, pozbawionych konserwantów i chemii” – mówi Izabela Turkiewicz, dyrektor Centrum Korona.

Jarmark Produktów Regionalnych odbywać się będzie od czwartku do niedzieli w godzinach otwarcia pasażu handlowego.

Informacje o Centrum Korona:

Centrum Korona to jedno z pierwszych wielofunkcyjnych centrów handlowych w Polsce, gdzie oprócz zakupów można miło spędzić czas i zrelaksować się. Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Korona to 55.000 m2.

Oferta centrum obejmuje 54 butiki i sklepy średnio powierzchniowe. Centrum Korona może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court  z 12 restauracjami. Centrum Korona to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Właścicielem Centrum Korona jest spółka celowa CH Wrocław Sp. z o.o. zarządzana przez Valad Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.centrum-korona.pl