Home Żywność Subway w Centrum Janki

Subway w Centrum Janki

Subway w Centrum Janki

Pod koniec października w podwarszawskim Centrum Janki nastąpiło otwarcie lokalu gastronomicznego Subway. Nowy najemca zajmuje lokal o powierzchni 50,60 m2.

Subway to jedna z najsłynniejszych „kanapkowych” restauracji na świecie – prawie 43,000 lokalizacji w 107 krajach na całym świecie, w tym ponad 80 w samej Polsce. Menu Subway to znakomita alternatywa dla zjadanych na szybko słodyczy oraz niezdrowych i tłustych fastfoodów. Kanapki Subway przygotowywane są na bieżąco ze świeżych składników, na bazie różnych rodzajów pieczywa, wypiekanych co 2 godziny.

 

„Subway – kanapkowy raj, w którym każdy miłośnik dobrych smaków, znajdzie coś dla siebie – dołączył właśnie do Centrum Janki. Cieszymy się, że to właśnie ta marka poszerzyła ofertę gastronomiczną naszego centrum. Mam nadzieję, że słynne sandwicze imponujące rozmiarem oraz różnorodność smaków dostępnych w Subway przypadną do gustu naszym klientom” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.Subway, działający na powierzchni 50,60 m2, zlokalizowany jest w sąsiedztwie KFC oraz Akasaka.

Informacje o Centrum Janki:

Główni najemcy Centrum Janki to Leroy Merlin, Saturn oraz hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 76 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Janki może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court z 11 restauracjami. Centrum Janki to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Janki to ponad 83.000m2.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund, Global City RE Poland Sp. z o.o., Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o. oraz Taima Investments Sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chjanki.pl