Home Żywność THE JELLY BEAN FACTORY – kolorowy zawrót głowy

THE JELLY BEAN FACTORY – kolorowy zawrót głowy

THE JELLY BEAN FACTORY – kolorowy zawrót głowy

75 gourmet miniOkazji do obdarowywania bliskich jest wiele. Nie masz pomysłu na prezent dla Mamy, Córki, Przyjaciółki? Wypróbuj The Jelly Bean Factory, z całym bogactwem smaków i opakowań, oferowanych w Polsce przez firmę Bon Bon Buddies.

 

Marka The Jelly Bean Factory jest obecna na rynku od 1998 r., od kiedy ojciec i syn, Peter and Richard Cullen, stworzyli w Dublinie w Irlandii pyszne soczyste cukierki o charakterystycznym kształcie fasolki. Od kilkunastu lat dbają o to, żeby każdy z 12 milionów produkowanych dziennie groszków był doskonałej jakości. Dziś w ofercie znajduje się 36 niepowtarzalnych smaków, od klasycznych owocowych przez imbirowy po najbardziej nieprzewidywalne, np. cafe latte    i karmelowy popcorn. Słodkie fasolki otoczone są delikatną skorupką, a w środku czeka ciągnący się żelek. Ich głównymi składnikami są cukier, syrop kukurydziany, skrobia i pektyna a doprawione są naturalnymi barwnikami (m.in. wyciąg z pokrzywy). Wolne od GMO, glutenu, żelatyny i orzechów – odpowiednie dla alergików. Produkt posiada rekomendację brytyjskiego Vegetarian Society.Bogata różnorodność opakowań sprawia, że The Jelly Bean Factory jest doskonałym pomysłem na prezent np. na Walentynki, Dzień Kobiet lub Dzień Matki. Słodki prezent bez okazji też sprawi radość bliskim – każdy znajdzie tu coś dla siebie. Firma Bon Bon Buddies Sp. z .o.o., wyłączny oficjalny dystrybutor produktów w Polsce, oferuje je w 50-gramowych torebkach Gourmet Jelly Bean, 75- i 225-gramowych pudełkach Gourmet Mix i Fruit Coctail Mix, 100-gramowych tubach Gourmet Mix i Fruit Coctail, 700-gramowych słojach Gourmet Mix i 4,2-kilogramowych wiaderkach Gourmet Mix. Dostępne są między innymi w sieciach Empik, Rossman, Smyk.
 
„The Jelly Bean Factory kładzie nacisk na innowacyjność i jakość produktu oraz szeroki wybór smaków i opakowań, aby wyjść naprzeciw potrzebom konsumentów, przede wszystkim kobiet – mówi Marcin Dukała, Dyrektor Generalny Bon Bon Buddies na Europę Środkową i Wschodnią, wyłącznego dystrybutora produktów JBF w Polsce. – W 2013 r. odnotowaliśmy wysoki wzrost sprzedaży produktu, co przekłada się na wzrost całej kategorii słodyczy i widzimy dalsze bardzo dobre perspektywy rozwoju rynku.”

*****                                                                                        
Bon Bon Buddies (BBB) powstała w 1993 r. w Wielkiej Brytanii i jest wiodącym europejskim producentem oraz dystrybutorem słodyczy na licencjach m.in. Disney, Mattel, Hasbro, Warner Bros. Produkty BBB są dostępne w ponad 40 krajach na całym świecie poprzez sieć własnych oddziałów zajmujących się sprzedażą i logistyką, m.in. we Francji, Skandynawii, Niemczech, Belgii, Europie Środkowo-Wschodniej,  jak również wielu dystrybutorów. Przedstawicielem w Polsce jest Bon Bon Buddies Sp. z .o.o. z siedzibą oraz magazynem centralnym w Piotrkowie Trybunalskim. W 2013 r. firma otrzymała prestiżową Nagrodę Królowej Brytyjskiej dla Przedsiębiorstwa Handlu Międzynarodowego w uznaniu za wybitne osiągnięcia w handlu międzynarodowym, innowacyjności i zrównoważonym rozwoju.

*****
Kontakt dla mediów:
Anna Ruszczak
PROgress. Doradztwo PR i CSR.
Tel. 602515262