Home Dom Kuchnie wyższej klasy w niższej cenie

Kuchnie wyższej klasy w niższej cenie

Kuchnie wyższej klasy w niższej cenie

Marzy Ci się nowa, elegancka i praktyczna kuchnia, w której z chęcią będą gromadzić się wszyscy domownicy, a przyrządzanie posiłków będzie czystą przyjemnością? Teraz masz okazję zrealizować te plany. Dzięki kuchni na wymiar Senso Kitchens potrwa do 10 września.

Marka Black Red White obniżyła ceny mebli kuchennych na wymiar Senso Kitchens aż o 20%. Tak wysoki upust to niepowtarzalna okazja dla wszystkich, którzy pragną, aby ich kuchnia wyróżniała się wyglądem i była dopasowana do indywidualnych potrzeb, a jednocześnie liczą na okazjonalne zakupy. Zaoszczędzone pieniądze będą mogli przeznaczyć na dodatkowe elementy wyposażenia domu.

Co przemawia za wyborem Senso Kitchens? Kuchnie na wymiar od Black Red White wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością wykonania, różnorodnością kolekcji i nowoczesnymi rozwiązaniami, dzięki którym każdy może urządzić kuchnię, o jakiej marzy. Fronty dostępne są w ponad 150 wzorach oraz 50 kolorach. To od nas zależy, na jaką technologię wykonania się zdecydujemy – drewno, fornir, MDF lakierowany na wysoki połysk lub foliowany, płyta meblowa laminowana czy też szkło. Do wyboru jest 500 rodzajów szafek o różnych wymiarach i funkcjach. Nie będzie również problemu z dopasowaniem idealnego blatu – ponad 70 wariantów czy uchwytu – 150 wzorów.

Senso Kitchens to także praktyczne rozwiązania ułatwiające codzienne korzystanie z przestrzeni kuchennej. Warto zwrócić uwagę na prowadnice szuflad z systemem cichego domykania, które posiadają dożywotnią gwarancję jakości. Jeśli lubisz, kiedy w kuchni panuje ład i porządek, możesz wyposażyć szafki i szuflady w systemy organizujące ich wnętrza. Wśród innowacyjnych rozwiązań znajdziesz również bezuchwytowy mechanizm otwierania frontów, wygodne, wewnętrzne schowki, energooszczędne oświetlenie czy sortowniki na odpady.W studiach kuchni Black Red White czekają profesjonalni doradcy, którzy pomogą wybrać optymalne rozwiązanie oraz przygotują projekt wraz z wizualizacją i wyceną. Klienci mogą także liczyć na autoryzowany montaż.

Kuchnie na wymiar www.brw.com.pl oraz w salonach.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.