Połysk czy tradycyjne drewno? Wymarzona kuchnia od Classen w Leroy Merlin


Możliwość stworzenia własnej kompozycji, łatwość montażu i różnorodna kolorystyka to najważniejsze wyróżniki nowych mebli kuchennych Classen. Renomowany producent podłóg, skrzydeł drzwiowych, ościeżnic, listew podłogowych oraz drewnopochodnych elementów meblowych poszerzył swoją ofertę. W marketach Leroy Merlin można już nabyć trzy kuchnie w połysku i trzy drewniane producenta.

Nowa oferta firmy Classen obejmuje sześć zestawów mebli kuchennych. Trzy z nich – Emma, Lotta i Rosa to kuchnie w połysku, kolejne – Gaja, Kora, Rea to kuchnie drewniane. Producent oferuje gotowe szafki wiszące i stojące, z których można skomponować kuchnię według indywidualnej koncepcji.   

– Kuchnia to ważne miejsce dla każdej rodziny. Choć nie zdajemy sobie z tego sprawy, życie rodzinne w większości toczy się właśnie tam. Gotujemy, rozmawiamy i spożywamy posiłki, dlatego tak ważna jest estetyka tego miejsca. Jeśli kuchnia zostanie zrealizowana dodatkowo zgodnie z naszym autorskim projektem, może stać się sercem każdego domu – mówi Anna Lipus, kierownik marketingu i reklamy Classen.

Zarówno szafki wiszące (o głębokości 32 cm), jak i stojące (o głębokości 48 cm) dostępne są w szerokościach 40, 50, 60 i 80 cm. W ofercie producenta znalazły się kuchnie na wysoki połysk, jak i klasyczne drewniane. Szafki z powłoką błyszczącą będą dostępne w 10 dekorach, od stonowanych, jasnych po odważne kolory, takie jak czerwień i turkus. Moduły drewniane z kolei dostępne są w bieli, szarości i naturalnej sosnowej barwie.

– Nasze kuchnie można z powodzeniem montować samodzielnie, dlatego polecamy je zarówno do nowoczesnych wnętrz, w których dominuje prostota, minimalizm i odważne barwy, ale też do tych klasycznych, gdzie tradycja zasiadania przy stole w gronie rodzinnym jest szczególnie kultywowana. Ponadto wysoka jakość wykonania mebli idzie tu w parze z atrakcyjną ceną, dlatego już dziś zapraszamy na zakupy – dodaje Anna Lipus.

Kolekcje mebli kuchennych Emma, Lotta, Rosa oraz Gaja, Kora i Rea dostępne są w Polsce w marketach Leroy Merlin, oraz wchodzą do salonów obsługujących rynek tradycyjny.

Sugerowane ceny detaliczne brutto:

– cena całego modułu od 780 zł, z możliwością dokupienia bocznych modułów zaślepiających

– szafka 40×60 od 180 zł

, ,