Targ Wielkanocny w Centrum Handlowym NoVa Park


Przygotuj się z nami do świętowania! W dniach 17-19 kwietnia NoVa Park zaprasza na rodzinne zakupy w ramach comiesięcznych Targów Pyszności. Tym razem bogata oferta producentów zdrowej żywności została przygotowana specjalnie z myślą o wielkanocnym świętowaniu. 

Każdy, kto docenia walory smakowe naturalnych produktów, a przede wszystkim dba o zdrowie swoje i najbliższych powinien skorzystać z oferty wystawców Targu Wielkanocnego w NoVa Park. Wszystkie produkty dostępne podczas jarmarku są przygotowywane wedle starych receptur, a ich wspaniały smak i aromat przypomina domowy zapiecek. Na Targu Wielkanocnym nie zabraknie ozdób świątecznych, produktów typu hand made oraz przepysznych smakołyków, które z pewnością uatrakcyjnią niejeden wielkanocny stół.

„Po raz kolejny odwiedzający NoVa Park będą mogli zasmakować najlepszych i najzdrowszych produktów pochodzących z różnych regionów Polski. Targ Wielkanocny to nie lada gratka dla miłośników oryginalnych smaków, którzy chcą zaskoczyć swoich gości przy wielkanocnym stole wyśmienitą i aromatyczną kuchnią” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor Centrum Handlowego NoVa Park.

Do kulinarnej podróży podczas Targu Wielkanocnego zapraszamy w godzinach otwarcia NoVa Park.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl