Wilsonart podkreśla rolę Polski. Wprowadza dedykowaną kolekcję i przedstawia nowy zespół sprzedażowy


WilsonartKraków, Polska – Wilsonart International, jeden z wiodących producentów i dystrybutorów laminatów wysokociśnieniowych i innych powierzchni użytkowych wprowadza kolekcję dedykowaną polskiemu rynkowi. Kolekcja ta czerpie to co najlepsze z marek Polyrey, Resopal i Wilsonart. Firma poprzez przygotowanie dedykowanej oferty dla polskich klientów indywidualnych, projektantów i wykonawców, chce podkreślić rosnące zaangażowanie na naszym rynku.

Wilsonart poprzez wyselekcjonowanie najbardziej popularnych dekorów i produktów swoich marek oraz zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta jest w stanie zaoferować większą lokalną dostępność swoich produktów oraz rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Firma oferując produkty z różnych, uzupełniających się segmentów zwiększa możliwości ich zastosowań, co przekłada się na lepsze i bardziej spójne rozwiązania oferowane klientom.

Określana przez firmę mianem „Najlepsza z Najlepszych” oferta zawiera starannie wybrane dekory, włącznie z cenionymi przez klientów takimi jak: Czerń i Biel, dekorami jednobarwnymi, z kolekcji Kamień, Drewno i Metal. Proponowana kolekcja bazuje na preferencjach polskich klientów i starannym doborze wzorów. Została ponadto uzupełniona o innowacyjne produkty pozwalające na zastosowania w najbardziej wymagających projektach.

Po raz pierwszy w Polsce Wilsonart proponuje klientom rozwiązanie AEON™ Enhanced Performance Technology dostępnej w ramach palety dekorów Premium i Wilsonart® HD® High Definition® , zapewniającej większą trwałość powierzchni użytkowych. Dalsze innowacje obejmują Resopal SpaStyling® – wodoodporne elementy wykorzystywane w aranżacjach wnętrz, jako okładzina ścienna oraz wykończenie podłogi, często eksponowanych na działanie wody, oraz Polyrey MONOCHROM®, barwiony w masie całkowicie czarny lub biały laminat HPL.

Wilsonart poprzez lokalne ukierunkowanie działań zamierza podnieść satysfakcję klientów, za obsługę których odpowiada polskojęzyczny zespół sprzedażowy, który dzięki swojemu doświadczeniu doskonale odczytuje potrzeby rynku.

„Poza ciągłym doskonaleniem jakości naszych wyrobów, pragniemy zwiększyć ich dostępność na polskim ryku, by móc elastycznie
i sprawnie reagować na potrzeby naszych klientów” – mówi Monika Rezulak, dyrektor regionalny na Wschodnią Europę, Rosję i Turcję
w Wilsonart.

„Dzięki oferowanym przez Wilsonart rozwiązaniom w zakresie powierzchni specjalnych, klienci będą mogli cieszyć się doskonale zaprojektowanymi i funkcjonalnymi wnętrzami bez konieczności wyboru kompromisowych rozwiązań” – dodała Monika Rezulak.

 

O Wilsonart International

Wilsonart International jest jednym z wiodących producentów i dystrybutorów laminatów wysokociśnieniowych i innych powierzchni użytkowych wykorzystywanych w budownictwie prywatnym, biurach i przestrzeniach komercyjnych, jak również w produkcji blatów kuchennych i roboczych oraz powierzchni użytkowych wykorzystywanych do innych zastosowań. Produkty firmy dostępne są pod markami Wilsonart, Arborite, Durcon, Polyrey, Ralph Wilson oraz Resopal. Swój sukces firma zawdzięcza połączeniu wysokiego standardu obsługi klienta, wysokiej jakości produktów oraz bieżącego dostosowania palety proponowanych produktów i rozwiązań pod względem estetycznym i jakościowym.

Więcej informacji o Wilsonart International można znaleźć pod adresem: http://www.wilsonart.com/

Wilsonart jest znakiem zastrzeżonym Wilsonart LLC.

 

Więcej informacji udzieli:

Marta Stach, Imago PR, T. 32 608 29 85, E. m.stach@imagopr.pl

 

 

 

 

, , ,