Bieluchowy trójpak dla całej rodziny


Trudno wyobrazić sobie lepsze śniadanie niż kromka pełnoziarnistego pieczywa posmarowana kremowym serkiem, a na to plasterki rzodkiewki. Trudno też wyobrazić sobie do tego celu lepszy serek niż Bieluch naturalny lub lekki. Teraz obie wersje dostępne są w rodzinnym trójpaku i w niższej cenie.

 

Dobry gatunkowo nabiał to źródło cennego białka i innych wartości odżywczych – dlatego tak ważny dla zdrowia jest jego udział w codziennej diecie. Serek Bieluch, powstający dzięki nowoczesnej technologii membranowej, zwanej ultrafiltracją, zachowuje wszystkie najcenniejsze białka mleka, w tym białka serwatkowe. Oprócz naturalnego smaku
i kremowej konsystencji, Bieluch jest także źródłem wielu substancji odżywczych, dostarczających nam energii w ciągu dnia.

Bieluch to nie tylko propozycja na pyszne i zdrowe śniadanie. Pod banderolą trójpaku znajdziemy sugestie podania serka Bieluch. Trzy różne przepisy, na potrawy wytrawne i słodkie, powinny zadowolić wszystkich kulinarnych eksperymentatorów. Poziom trudności na szczęście nie jest zbyt wygórowany, więc każdy powinien sobie poradzić z ich przygotowaniem.

Na wewnętrznej stronie opakowania można znaleźć także ważne i ciekawe informacje związane z właściwościami prozdrowotnymi nabiału oraz legendę chełmskiego duszka Bielucha, które zainteresują i młodszych, i starszych.

Zestaw trzech pysznych serków Bieluchdwa naturalne i jeden lekki – można już znaleźć na sklepowych półkach w estetycznym opakowaniu z wizerunkiem uśmiechniętego Ducha Bielucha.

Waga: 3×150 g

Cena: ok. 6,50

Więcej informacji na: www.bieluch.eu

Kontakt dla mediów:

Agnieszka Szulc
tel. 22 832 45 66 lub 604 312 400
Agnieszka.Szulc@imr-pr.pl

IMR advertising by PR
ul. Hajoty 54
01-821 Warszawa

,