Centrum Handlowe RONDO z konkursem kulinarnym


Do 3 listopada włącznie Centrum Handlowe RONDO organizuje konkurs „I Ty zasmakuj w Bydgoszczy” na swoim profilu na Facebooku, w którym miłośnicy gotowania mogą przesyłać zdjęcia swoich ulubionych potraw. Na zwycięzców czekają jesienne warsztaty kulinarne z Agatą Jędraszczak, autorką bloga kuchniaagaty.pl oraz karty podarunkowe na zakupy w RONDZIE.

Konkurs „I Ty zasmakuj w Bydgoszczy” przeprowadzany jest na profilu Centrum Handlowego RONDO na Facebooku w specjalnej aplikacji konkursowej dostępnej pod adresem http://on.fb.me/1qYGSgL. Zadaniem uczestników konkursu jest zgłoszenie zdjęcia przedstawiającego ulubioną potrawę autora fotografii. Zgłaszający zdjęcie mogą zaprosić swoich znajomych do głosowania na swoją trasę. Spośród 15 zdjęć z największą liczbą oddanych głosów Jury wybierze 10 najlepszych fotografii. Nagrodami dla autorów zwycięskich zdjęć są:

  • udział w jesiennych warsztatach kulinarnych prowadzonych przez Agatę Jędraszczak, autorkę bloga kuchniaagaty.pl, które odbędą się 29 listopada w Bydgoszczy;
  • karta podarunkowa o wartości 100 złotych na zakupy w RONDZIE.

W konkursie dla miłośników gotowania nagrodzeni zostaną także głosujący. Osoba, która poda najciekawsze uzasadnienie oddania swojego głosu otrzyma kartę podarunkową o wartości 150 złotych na zakupy w RONDZIE.

„Trwa konkurs kulinarny na profilu RONDA na Facebooku dla wszystkich miłośników fotografii i gotowania. Jesienią spędzamy więcej czasu w domu, a pogoda sprzyja gotowaniu, dlatego chcemy poznać ulubione potrawy autorstwa naszych klientów, a najlepszych nagrodzić m.in. udziałem w warsztatach kulinarnych prowadzonych przez znaną bydgoską blogerkę. Zapraszam wszystkich do udział w konkursie!” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Regulamin konkursu dostępny jest w aplikacji konkursowej na profilu RONDA na Facebooku dostępnej pod adresem http://on.fb.me/1qYGSgL, na stronie internetowej www.chrondo.pl oraz w siedzibie Organizatora.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe RONDO to pierwszy obiekt handlowy w Bydgoszczy. Całkowita powierzchnia użytkowa RONDA to prawie 60.000m2.

Głównym najemcą jest hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 48 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Handlowe RONDO może pochwalić się doskonałą lokalizacją – ok.1,5 km od ścisłego centrum miasta, tuż przy głównym węźle komunikacji miejskiej oraz skrzyżowaniu trzech tras krajowych – w kierunku Poznania, Koszalina / Szczecina, a także Warszawy.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest spółka celowa CH Bydgoszcz Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chrondo.pl