Kuchnia regionalna w Centrum Handlowym NoVa Park


Chcecie spróbować lokalnych produktów z najróżniejszych zakątków Polski? Już w najbliższy weekend w Centrum Handlowym NoVa Park regionalne kuchnie z całego kraju dostępne w jednym miejscu! Od 14 do 16 marca zapraszamy wszystkich do gorzowskiego centrum po wyśmienite i zdrowe produkty.

Chleb na zakwasie, sery według tradycyjnych receptur, miody i naturalne wędliny to tylko niektóre z produktów, które będzie można kupić podczas zbliżającego się Targu Pyszności w NoVa Park. Przez trzy dni polscy producenci zaprezentują to, co mają najlepszeekologiczną i tradycyjną żywność. Wyjątkowość tych produktów leży nie tylko w starych recepturach, ale przede wszystkim w metodach ich wytwarzania przekazywanych z ojca na syna. To wszystko sprawia, że regionalne smakołyki zakupione podczas Targu Pyszności w NoVa Park z pewnością urozmaicą niejeden rodzinny posiłek.

„Centrum handlowe NoVa Park chętnie angażuje się w promocję rodzimych producentów i ich produktów podczas comiesięcznych Targów Pyszności. Już w najbliższy weekend kolejna edycja naszej imprezy, podczas której każdy miłośnik dobrej kuchni będzie mógł ponownie rozsmakować się w polskich smakach m.in. tradycyjnych miodów pitnych, serów czy wędlin. Zapraszam wszystkie rodziny na zdrowe zakupy do NoVa Park mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Targ Pyszności odbywać się będzie w godzinach otwarcia Centrum Handlowego NoVa Park.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl