Home Kuchnia Kuchnia regionalna w Centrum Handlowym NoVa Park

Kuchnia regionalna w Centrum Handlowym NoVa Park

Kuchnia regionalna w Centrum Handlowym NoVa Park

Chcecie spróbować lokalnych produktów z najróżniejszych zakątków Polski? Już w najbliższy weekend w Centrum Handlowym NoVa Park regionalne kuchnie z całego kraju dostępne w jednym miejscu! Od 14 do 16 marca zapraszamy wszystkich do gorzowskiego centrum po wyśmienite i zdrowe produkty.

Chleb na zakwasie, sery według tradycyjnych receptur, miody i naturalne wędliny to tylko niektóre z produktów, które będzie można kupić podczas zbliżającego się Targu Pyszności w NoVa Park. Przez trzy dni polscy producenci zaprezentują to, co mają najlepszeekologiczną i tradycyjną żywność. Wyjątkowość tych produktów leży nie tylko w starych recepturach, ale przede wszystkim w metodach ich wytwarzania przekazywanych z ojca na syna. To wszystko sprawia, że regionalne smakołyki zakupione podczas Targu Pyszności w NoVa Park z pewnością urozmaicą niejeden rodzinny posiłek.

„Centrum handlowe NoVa Park chętnie angażuje się w promocję rodzimych producentów i ich produktów podczas comiesięcznych Targów Pyszności. Już w najbliższy weekend kolejna edycja naszej imprezy, podczas której każdy miłośnik dobrej kuchni będzie mógł ponownie rozsmakować się w polskich smakach m.in. tradycyjnych miodów pitnych, serów czy wędlin. Zapraszam wszystkie rodziny na zdrowe zakupy do NoVa Park mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.Targ Pyszności odbywać się będzie w godzinach otwarcia Centrum Handlowego NoVa Park.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl