Nowy salon Puccini w Krakowie


Ekskluzywna galanteria skórzana i najwyższej jakości bagaż podróżny – to asortyment, z którego słynie polska marka Puccini. Wykonane z najlepszych włoskich skór produkty można kupić w nowo otwartym salonie w Galerii Krakowskiej, na poziomie -1.

Puccini to firma oferująca najwyższej jakości torby podróżne i ekskluzywną galanterię skórzaną wykonaną z najlepszych włoskich skór. Misją marki jest zagwarantowanie klientom komfortu i bezpieczeństwa w podróży poprzez dostarczenie wygodnego i funkcjonalnego bagażu. Ciekawe wzornictwo, perfekcyjne wykonanie oraz wysmakowany styl sprawiają, że produkty Puccini są doceniane przez miliony użytkowników.

W nowo otwartym salonie o powierzchni 71m2, mieszczącym się na poziomie -1 Galerii Krakowskiej można znaleźć szeroką ofertę produktów w bogatej gamie kolorystycznej. W asortymencie dostępne są m.in. ręcznie wykonane teczki, kosmetyczki, torebki damskie i obuwie, a także nowoczesne i wytrzymałe na uszkodzenia walizki, kuferki, torby na kołach, torby na laptop oraz torby na garderobę. Wykorzystanie najnowocześniejszej technologii produkcji oraz zastosowanie najwyższej jakości materiałów m.in. wysokogatunkowego poliestru oraz nylonu sprawiają, że bagaż jest odporny na uderzenia i przetarcia, dzięki czemu podróż staje się bardziej komfortowa.

,