Home Miejsca Bądź FIT tego lata – Pakiet Fit od czerwca w Uroczysku Siedmiu Stawów

Bądź FIT tego lata – Pakiet Fit od czerwca w Uroczysku Siedmiu Stawów

Bądź FIT tego lata – Pakiet Fit od czerwca w Uroczysku Siedmiu Stawów

Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel wprowadziło specjalny Pakiet Fit, który umożliwia kompleksową odnowę organizmu w siedem dni, poprzez: pobudzenie energii, oczyszczenie i pozbycie się zbędnych kilogramów. W jego skład wchodzą specjalnie dobrane ćwiczenia, autorskie menu oraz zabiegi w SPA by L’Occitane, wykonywane tylko na bazie naturalnych składników.Podstawą pakietu jest zrównoważona aktywność na świeżym powietrzu, czyli zajęcia pod okiem trenera personalnego. Ćwiczenia z instruktorem odbywają się dwa razy dziennie: po śniadaniu (1-1,5 h) oraz po lunchu (1-1,5 h). Ich wsparciem są zajęcia na basenie: pływanie z deską, aerobic w wodzie oraz ćwiczenia na rowerze wodnym. Dla chętnych – są również zaplanowane zajęcia na siłowni oraz w terenie: przejażdżki rowerem, spacery z kijami oraz lekki jogging.

Wsparciem aktywności fizycznej będą specjalnie dobrane zabiegi na twarz i ciało, wykonywane przez terapeutów w SPA by L’Occitane. W zabiegach wykorzystywana jest ujędrniająca moc migdałów, która widocznie poprawia wygląd oraz kondycję skóry na całym ciele. Proteiny obecne w migdałach oraz olejki eteryczne i kofeina przeciwdziałają zatrzymywaniu wody w organizmie i odkładaniu się depozytów tłuszczowych, w najbardziej narażonych obszarach.

Całość dopełnia zdrowe menu przygotowane przez Tomasza Połoma, Szefa Kuchni Uroczyska. A w nim m.in.: dorsz aromatyzowany pomarańczą, grillowany kurczak z cukinią na musie z selera, krem z karotki, zupa włoska z soczewicą, flambirowany ananas z młotkowym pieprzem i świeżą miętą, koktajle owocowe i świeżo wyciskane soki.