Centrum Handlowe Osowa zachęca do zdrowego stylu życia


Lekcje zumby, pokazy mody sportowej oraz porady stylistki to tylko niektóre z atrakcji, które czekały na klientów gdańskiego Centrum Handlowego Osowa w minioną sobotę.

Podczas eventu „Wiosenne rewolucje”, organizowanego w ramach akcji „Stylowa OSOWA”, można było dowiedzieć się, jak – wraz z początkiem wiosny – zacząć prowadzić zdrowy tryb życia.

Sobotnie wydarzenie w CH Osowa przebiegło pod hasłem „Wiosenne rewolucje – bądź fit w dobrym stylu”. Było to już trzecie comiesięczne spotkanie organizowane w ramach całorocznej akcji „Stylowa OSOWA”. Tym razem event poświęcony był zdrowemu stylowi życia, fitnessowi oraz modzie sportowej. Goście wydarzenia mogli przekonać się, że  nawet na siłowni można wyglądać trendy, a obecna na spotkaniu stylistka podpowiadała, w które elementy garderoby warto zainwestować. Dodatkowo, na najmłodszych klientów Centrum Handlowego Osowa czekały lekcje baletu oraz liczne gry i zabawy, w tym quizy z wiedzy o sporcie .

„Sobotnie spotkanie w CH Osowa spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Trójmiasta i okolic. Każdy, kto odwiedził nasze centrum miał okazję poznać najnowsze trendy w modzie sportowej oraz skorzystać z porad wielu ekspertów zdrowego trybu życia. Mamy nadzieję, że zachęciliśmy naszych klientów do wiosennej aktywności fizycznej oraz bycia fit we własnej skórze” – mówi Dorota Piątek, p.o. dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Już 12 kwietnia Centrum Handlowe Osowa zaprasza na „Stylowy stół wielkanocny”, czyli zajęcia z dekoracji wnętrz. W programie przewidziano m.in. spotkanie z projektantem wnętrz oraz warsztaty dla dzieci poświęcone dekorowaniu i malowaniu pisanek oraz tworzeniu wielkanocnej kartki.

Patronat medialny nad akcją „Stylowa OSOWA” w 2014 roku objęły Radio Gdańsk oraz portal Galeriehandlowe.pl.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL, liczne butiki i punkty usługowe oraz plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

www.chosowa.pl

, ,