Home Moda Centrum Handlowe Osowa zachęca do zdrowego stylu życia

Centrum Handlowe Osowa zachęca do zdrowego stylu życia

Centrum Handlowe Osowa zachęca do zdrowego stylu życia

Lekcje zumby, pokazy mody sportowej oraz porady stylistki to tylko niektóre z atrakcji, które czekały na klientów gdańskiego Centrum Handlowego Osowa w minioną sobotę.

Podczas eventu „Wiosenne rewolucje”, organizowanego w ramach akcji „Stylowa OSOWA”, można było dowiedzieć się, jak – wraz z początkiem wiosny – zacząć prowadzić zdrowy tryb życia.

Sobotnie wydarzenie w CH Osowa przebiegło pod hasłem „Wiosenne rewolucje – bądź fit w dobrym stylu”. Było to już trzecie comiesięczne spotkanie organizowane w ramach całorocznej akcji „Stylowa OSOWA”. Tym razem event poświęcony był zdrowemu stylowi życia, fitnessowi oraz modzie sportowej. Goście wydarzenia mogli przekonać się, że  nawet na siłowni można wyglądać trendy, a obecna na spotkaniu stylistka podpowiadała, w które elementy garderoby warto zainwestować. Dodatkowo, na najmłodszych klientów Centrum Handlowego Osowa czekały lekcje baletu oraz liczne gry i zabawy, w tym quizy z wiedzy o sporcie .

„Sobotnie spotkanie w CH Osowa spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Trójmiasta i okolic. Każdy, kto odwiedził nasze centrum miał okazję poznać najnowsze trendy w modzie sportowej oraz skorzystać z porad wielu ekspertów zdrowego trybu życia. Mamy nadzieję, że zachęciliśmy naszych klientów do wiosennej aktywności fizycznej oraz bycia fit we własnej skórze” – mówi Dorota Piątek, p.o. dyrektor Centrum Handlowego Osowa.Już 12 kwietnia Centrum Handlowe Osowa zaprasza na „Stylowy stół wielkanocny”, czyli zajęcia z dekoracji wnętrz. W programie przewidziano m.in. spotkanie z projektantem wnętrz oraz warsztaty dla dzieci poświęcone dekorowaniu i malowaniu pisanek oraz tworzeniu wielkanocnej kartki.

Patronat medialny nad akcją „Stylowa OSOWA” w 2014 roku objęły Radio Gdańsk oraz portal Galeriehandlowe.pl.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL, liczne butiki i punkty usługowe oraz plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

www.chosowa.pl