Home Moda Finał „wSPAniałej loterii” w Centrum Handlowym Osowa

Finał „wSPAniałej loterii” w Centrum Handlowym Osowa

Finał „wSPAniałej loterii” w Centrum Handlowym Osowa

W niedzielę 21 września o godzinie 17.00 w gdańskim Centrum Handlowym Osowa odbył się uroczysty finał loterii z nagrodami, która trwała od 5 do 21 września. Nagroda główna – wymarzony weekend dla dwóch osób w SPA na Wzgórzach Dylewskich – trafiła w ręce Pani Izabeli z Gdańska! Gratulujemy wygranej!

Niedzielne popołudnie w Centrum Handlowym Osowa było pełne wrażeń! Liczni uczestnicy loterii w napięciu oczekiwali na ogłoszenie wyników. W losowaniu finałowym udział wzięło kilka tysięcy kuponów, ale ostatecznie szczęście dopisało Pani Izabeli z Gdańska, która spędzi uroczy weekend w SPA na Wzgórzach Dylewskich wraz z osobą towarzyszącą.

„Kolejna loteria i kolejne emocje za nami! Cieszymy się, że tak dużo osób wzięło udział w naszej zabawie. Mimo że zwycięzca mógł być tylko jeden, i tak dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i życzymy powodzenia w następnych loteriach z atrakcyjnymi nagrodami organizowanych przez CH Osowa” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

„wSPAniała loteria” trwała w Centrum Handlowym Osowa od 5 do 21 września. Oprócz weekendowego wyjazdu do SPA, w puli nagród były także karty podarunkowe o łącznej wartości 40 000 złotych na jesienne zakupy w CH Osowa oraz stylowe gadżety.Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajdują się największy w Trójmieście hipermarket REAL, liczne butiki i punkty usługowe, plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi oraz specjalna strefa dla rowerów, zlokalizowana na monitorowanym parkingu przy strefie restauracyjnej. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

www.chosowa.pl