Home Moda Mediostar Next Pro – laser do bezbolesnej epilacji przez cały rok

Mediostar Next Pro – laser do bezbolesnej epilacji przez cały rok

Mediostar Next Pro – laser do bezbolesnej epilacji przez cały rok

Niezależnie od koloru karnacji, czy pory roku już w 5 minut można skutecznie usunąć zbędne owłosienie. Z pomocą Mediostar Next Pro, najnowszej wersji lasera diodowego, którego wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma Nova Group, całkowicie bezbolesna epilacja stała się faktem.
 
Dzięki zaawansowanej technologii, m.in. sześciu zróżnicowanym głowicom zabiegowym, terapeuta przedstawia pacjentowi indywidualny program zabiegowy, który jest w 100% efektywny. Dwa unikalne czytniki: melaniny i stopnia nawilżenia skóry umożliwiają idealne dopasowanie program do danego fototypu i rodzaju włosa. Co ważne – skróceniu uległ standardowy czas usuwania owłosienia – z Mediostar Next Pro jest  to możliwe nie po 6, a po 4 zabiegach epilacji. Zabiegi są bezbolesne dzięki doskonałemu systemowi chłodzenia, który bazuje na ogniwie  Peltier’a.

~~Poszczególne głowice lasera zostały stworzone pod kątem potrzeb konkretnej karnacji i koloru włosa. Najpopularniejsza głowica STD to unikalne połączenie dwóch długości fali 810 i 940 nm, które aktywnie pochłaniając melaninę i hemoglobinę, mogą bez bólu usuwać owłosienie nawet do fototypu VI. Daje ona gwarancję sukcesu nawet przy jasnej skórze i cienkim blond włosie. Głowica HP z kolei idealnie sprawdzi się przy zabiegach z siwym i rudym włosem. Przełomową nowością są dwie głowice XL, które umożliwiają jeszcze szybszą i dokładniejszą pracę. Mediostar Next Pro może być również wykorzystywany do pracy w innych zabiegach m.in. fotoodmładzaniu i trądziku różowatym, jak również dowolnie rozbudowywany – o głowicę do zabiegów naczyniowych na twarz i ciało.