DAY SPA W UROCZYSKU SIEDMIU STAWÓW LUXURY HOTEL


W Uroczysku Siedmiu Stawów powstało pierwsze SPA marki L’Occitane w Polsce. Poczynając od receptury, poprzez dobór najlepszych składników, po zapach i konsystencję – kosmetyki tej marki są gwarancją najwyższej jakości i skuteczności. Komfortowa strefa SPA, w której goście mogą kompleksowo zadbać o ciało i zmysły, stanowi dopełnienie niesamowitych pejzaży i wyjątkowej architektury obiektu.

Składają się na nią: cztery gabinety, strefa VIP, studia masażu, sauna fińska i parowa, studnia do schładzania oraz strefa wypoczynku.Jeżeli w planach nie mamy urlopu, dobrym sposobem na regenerację ciała i umysłu może być wyjazd do Day Spa. Całodzienny pobyt w renesansowym zamku ze spa, gdzie poddamy się szerokiej gamie zabiegów na twarz i ciało, oferuje Uroczysko Siedmiu Stawów, położone w okolicach Wrocławia. Na chętnych czekają: basen, sauny, jacuzzi, łaźnia, liczne trasy rowerowe i spacerowe oraz wyśmienita autorska kuchnia, bazująca na naturalnych, sezonowych składnikach.

Uroczysko Siedmiu Stawów to XVI-wieczny zamek, którego wnętrza urządzono w eleganckim, nowoczesnym stylu, przy zachowaniu unikatowych, historycznych elementów architektury. Uroczysko rozciąga się na ponad 100 hektarach terenu, obok 12-hektarowego parku. Dzięki położeniu w Kotlinie Dzierżoniowskiej, słynącej z bujnych lasów i rozległych pól, goście mają możliwość różnorodnej aktywności na świeżym powietrzu. Całodzienny relaks rozpoczyna się tu w Spa by L’Occitane – od odprężającej  aromakologicznej kąpieli, po której wykonywany jest delikatny peeling ciała i regenerujący masaż by L`Occitane. Następnie proponowany jest zabieg pielęgnacyjny na twarz wraz z relaksującym masażem twarzy. W ramach pakietu Day Spa, przez cały dzień, goście mogą korzystać ze strefy wellness, jak również z wyjątkowej strefy relaksu z tarasem widokowym, na którym można odpocząć na leżakach. Ukoronowaniem pobytu są autorskie posiłki, przygotowane przez szefa kuchni wg preferencji – lunch lub kolacja, w wersji tradycyjnej, FIT, bezglutenowej lub wegetariańskiej.

 

, ,