Home Turystyka JESIENNY RELAKS POD ZNAKIEM LAWENDY

JESIENNY RELAKS POD ZNAKIEM LAWENDY

JESIENNY RELAKS POD ZNAKIEM LAWENDY

Wystarczy jedna wizyta by zakochać się w Uroczysku Siedmiu Stawów,  renesansowym zamku, którego wnętrza – z wielkim smakiem – urządzono w nowoczesnym stylu. Szczególnie jesienią, kiedy otoczenie odmalowane jest szlachetnymi odcieniami złota, miedzi i rubinu w ekskluzywnym SPA by L’Occitane można znaleźć ukojenie. Regenerujące zabiegi i dodająca energii wysublimowana kuchnia to niejedyne powody dla których warto odwiedzić Uroczysko.

Widoki okolic zapierają dech w piersiach. Gola Dzierżoniowska, w której położony jest luksusowy hotel ze SPA słynie z bujnych lasów, rozległych pól i licznych stawów rybnych. We wnętrzach zamku znajduje się tu pierwsze w Polsce SPA by L’Occitane, gdzie każdy zazna niezapomnianych chwil relaksu. Jesienią w SPA królować będzie lawenda, w Prowansji nazywana „błękitnym złotem”. Uzyskiwane tradycyjnymi metodami lawendowe olejki eteryczne używane podczas unikalnych zabiegów relaksacyjnych uwalniają ciało od napięć i stresu.

Na komfortową strefę SPA składają się: cztery gabinety, strefa VIP, studia masażu, sauna fińska i parowa, studnia do schładzania oraz strefa wypoczynku z tarasem widokowym i wellness barem. Na terenie obiektu znajduje się również nowoczesny przeszklony basen z widokiem na zieloną okolicę. Goście mogą skorzystać z szerokiej oferty zróżnicowanych zabiegów na twarz i ciało, wykonywanych na bazie organicznych kosmetyków marki L’Occitane.

W tym roku lawendowe inspiracje znajdą swe odzwierciedlenie nie tylko w ekskluzywnych zabiegach ale również w autorskim menu Szefa Kuchni Uroczyska – Tomasza Połom. Sezonowe menu, komfortowe wnętrza oraz specjalnie opracowane pakiety zabiegów pozwolą na pełną regenerację ciała i duszy.

  

Jak mówi Elżbieta Rogowska, Marketing Manager w Uroczyska Siedmiu Stawów: Stawiamy na holistyczne podejście do odpoczynku, zdrowia i urody. W naszym SPA stosujemy wyłącznie naturalne metody poprawy zdrowia i wyglądu, bazując na najwyższej jakości naturalnych składnikach. Menu Uroczyska bogate jest w wysokiej jakości produkty, które umożliwiają regenerację organizmu oraz wzmocnienie sił witalnych. Goście mogą zamówić potrawy fit lub bezglutenowe, których dopełnieniem są wzmacniające koktajle warzywno-owocowe oraz oczyszczające napoje. Nie bez znaczenia jest również otoczenie zamku – bujne lasy i liczne stawy oraz bogata oferta rekreacyjna”.

Podstawą dobrego samopoczucia jest tu bogata w składniki odżywcze zdrowa kuchnia, oparta na lokalnych, wysokiej jakości produktach naturalnych. Wyrazem tej filozofii jest wykwintne menu Uroczyska Siedmiu Stawów, w którym goście znajdą autorskie dania inspirowane głównie kuchnią polską, z nutą najlepszych smaków kuchni światowej. W restauracji, która jednorazowo może pomieścić ponad 70 osób, organizowane są również degustacje i warsztaty kulinarne. Relaks w klubowej atmosferze umożliwia z kolei pobyt w drink barze, przy nastrojowej muzyce i szerokim wyborze trunków.

 

www.uroczysko7stawow.pl