Home Uroda Acai Alter Medica

Acai Alter Medica

Acai Alter Medica

Przy obecnym poziomie wiedzy o zdrowym żywieniu, nie jest dla nikogo tajemnicą, jak istotną rolę w codziennej diecie spełniają owoce. Szczególną uwagę warto zwrócić na właściwości brazylijskich jagód Acai, na bazie których powstał suplement diety o tej samej nazwie, a dostępny jest dzięki firmie Alter Medica.

Acai można by swobodnie nazwać środkiem zapewniającym młodość – opóźniają proces starzenia się skóry i pomagają jej zachować jędrność oraz zdrowy wygląd. Oprócz tego, że poprawiają samopoczucie, wpływają korzystnie na koncentrację i zmniejszają problemy ze snem.

Jagody Acai mają widoczny wpływ na proces odchudzania się. Ich stosowanie przyspiesza metabolizm, a tym samym – spalanie tkanki tłuszczowej. Co więcej, oczyszcza organizm z toksyn i reguluje proces trawienia.

Dzięki zawartości przeciwutleniaczy, Acai chroni nasz organizm przed negatywnym działaniem wolnych rodników, które podejrzewane są o zalążek wielu chorób cywilizacyjnych i ogólny spadek odporności na zachorowania.Jagody Acai bogate są również w nienasycone kwasy tłuszczowe omega-6 i omega-9, które wspomagają obniżanie poziomu złego cholesterolu. Są także źródłem aminokwasów niezbędnych dla prawidłowego rozwoju i regeneracji mięśni – dlatego też Acai szczególnie polecane jest osobom aktywnym fizycznie.

Zażywanie dziennie jednej kapsułki suplementu diety Acai firmy Alter Medica pozytywnie wpłynie na stan naszego zdrowia, urody, oraz na samopoczucie. Opakowanie 60 kapsułek kosztuje w aptece ok. 35 zł.

Kontakt dla mediów:

Agnieszka Szulc
tel. 22 832 45 66 lub 604 312 400
Agnieszka.Szulc@imr-pr.pl

IMR advertising by PR
ul. Hajoty 54
01-821 Warszawa