„Bądźmy piękni” z Centrum Handlowym Osowa


W sobotę, 10 maja, Centrum Handlowe Osowa zaprasza na kolejne wydarzenie przygotowane w ramach akcji „Stylowa OSOWA”. Event pt. „Bądźmy piękni, czyli jak krok po kroku przeprowadzić udaną metamorfozę” zabierze nas w podróż po meandrach stylowego świata. W programie m.in. porady dietetyka i stylistki, pokazy mody, spotkania z makijażystami i fryzjerami.

Przez cztery godziny – od 13.00 do 17.00 – gdańska galeria zmieni się w prawdziwe modowe atelier, studio urody i klub fitness. Do dyspozycji uczestników spotkania będą styliści, którzy doradzą jak dobrać odpowiednie ubrania do danej sylwetki, fryzjerzy i wizażyści, którzy zaprezentują najnowsze trendy w makijażu i fryzjerstwie oraz dietetycy, którzy opowiedzą o zdrowym trybie życia i odżywianiu. Uzupełnieniem imprezy będą porady trenerów, którzy przygotują indywidualne zestawy domowych ćwiczeń dla kobiet oraz treningi dla mężczyzn.

Na klientów Centrum Handlowego Osowa czekają także pokazy mody prezentujące najnowsze kolekcje salonów: Hi Mountain, GO Sport, Jacqueline Riu, Monnari, Benetton czy też  Big Star.

Każdy z nas chciałby czasem przejść metamorfozę i odmienić siebie nie do poznania. Taką możliwość będą mieć nasi klienci już w najbliższą sobotę podczas akcji ‘Stylowa OSOWA’. Jestem przekonana, że zarówno Panie, jak i Panowie skorzystają z licznych porad oferowanych przez zespół ekspertów obecnych w Centrum Handlowym Osowa” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Już 14 czerwca Centrum Handlowe Osowa zaprasza na „Dzień Dziecka” z superbohaterami. W programie eventu są m.in. spotkania z twórcami komiksów, warsztaty rysowania komiksów oraz tworzenie stroju swojego ulubionego bohatera.

Patronat medialny nad akcją „Stylowa OSOWA” w 2014 roku objęły Radio Gdańsk oraz portal Galeriehandlowe.pl.

Poniżej prezentujemy program eventu „Bądźmy piękni, czyli jak krok po kroku przeprowadzić udaną metamorfozę”*:

13.00-13.10 krótkie wprowadzenie na temat metamorfozy

13.10-13.25 Pokaz mody I

13.25-13.35 krok I: W zdrowym ciele – zdrowy duch! (porady dietetyka)

13.35-14.50 krok II: Be fit – have fun ! Domowe ćwiczenia dla Pań i Panów

14.50-15.05 Pokaz mody II

15.05-14.20 krok III: Make me up! – Makijaż od podstaw vol. 1

14.20-14.30 krok IV: Wiosenny splot – porady fryzjera

14.30-14.45 Pokaz mody III

14.45-15.00 krok V: – porady stylistki

15.00-15.20 Zdrowy tata – fajny tata! (porady dietetyka)

15.20-15.40 Pokaz mody IV

15.40-16.00 Trening dla mężczyzn – porady trenera

16.00-16.30 Modni gniewni – porady modowe dla mężczyzn

16.30-16.45 Pokaz mody V

16.45-17.00 Make me up! Makijaż od podstaw vol. 2

17.00 zakończenie imprezy

 

* Powyższy program może ulec zmianie i jest zamieszczony jedynie w celach informacyjnych.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL, liczne butiki i punkty usługowe oraz plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

www.chosowa.pl