Home Uroda Herbatka z Czerwonego Żeń-Szenia Tong Ren Tang. Suplement diety

Herbatka z Czerwonego Żeń-Szenia Tong Ren Tang. Suplement diety

Herbatka z Czerwonego Żeń-Szenia Tong Ren Tang.  Suplement diety

Od starożytnych czasów żeń-szeń znany jest ze swoich właściwości antyoksydacyjnych – chroni komórki organizmu przed uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki tlenowe. Jest stosowany w celu utrzymania organizmu w dobrej kondycji i wspomagania jego odporności. Spożywa się go również w celu spowolnienia procesów starzenia organizmu, a także wsparcia potencji u mężczyzn. Poza tym dodaje energii, podnosi witalność, zmniejsza odczuwanie zmęczenia, przywraca siłę osłabionemu organizmowi, a także pomaga zachować sprawność fizyczną i umysłową. Wspiera funkcjonowanie mózgu, ponieważ działa korzystnie na krążenie mózgowe. Dzięki temu zwiększa koncentrację, ułatwia zapamiętywanie, i myślenie – dlatego zalecany jest osobom starszym, u których z czasem słabną funkcje poznawcze zwłaszcza zdolność zapamiętywania i koncentracji. Dodatkowo pomaga w utrzymaniu właściwego poziomu glukozy we krwi.

 

Dzięki Beijing Tong Ren Tang, firmie o tradycjach sięgających 1669 roku, największemu w Chinach producentowi renomowanych preparatów ziołowych, na rynku polskim pojawiła się herbatka z czerwonego żeń-szenia koreańskiego – suplement diety, w postaci saszetek do zaparzenia ze sproszkowanym korzeniem czerwonego żeń-szenia. 1 saszetka zawiera 2 g korzenia czerwonego żeń-szenia. Należy saszetkę zalać wodą o temp. 900st. i zaparzać przez 5 minut. Zaleca się spożywać 1 saszetkę dziennie. Produkt przeznaczony jest wyłącznie dla dorosłych. Nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym. Po 3 miesiącach należy zrobić przerwę w suplementacji. Opakowanie zawiera 15 saszetek. Producentem jest: Beijing Tong Ren Tang. Cena za opakowanie: 128 zł. Produkt można zakupić w Warszawie w sklepach na Mokotowie przy Al. Niepodległości 18 oraz w Centrum przy ul. Grzybowskiej 2 lok. 5.

 

Żeń-szeń bezwzględnie jest przeciwwskazany przy kuracji sterydowej, jak i u pacjentów przyjmujących leki z grupy inhibitorów MAO. Maksymalna suplementacja żeń-szeniem nie powinna przekraczać 3 miesięcy, po tym okresie należy zrobić 2-4 tygodniową przerwę.

 

Dystrybutor:

Beijing Tong Ren Tang Poland

 

Beijing Tong Ren Tang (BTRT) ma bogatą, ponad 346-letnią historię od powstania w 1669 roku. Firma została założona przez nadwornego cesarskiego lekarza Yue Xianyang w Pekinie, w ósmym roku panowania cesarza Kanqxi z dynastii Qing. Wtedy też firma BTRT została mianowana cesarską marką dynastii Qing i zachowała ten tytuł przez ponad 188 lat. Jest najsłynniejszą i najstarszą firmą zajmującą się tradycyjną medycyną chińską.Beijing Tong Ren Tang Poland Sp. z o.o

Al. Niepodległości 18

02- 653 Warszawa

Tel. + 48 22 489 54 59

Biurowiec BTD p. II

(siedziba, SPA, sklep)

*

ul. Grzybowska 2 lok. 5.

Tel. + 48 22 126 33 30

(SPA, sklep)