Maj jest kobietą w NoVa Park


10 maja w godzinach 13.00-18.00 gorzowskie Centrum Handlowe NoVa Park zaprasza wszystkie mieszkanki Gorzowa na wyjątkowe spotkanie z modą, zdrowiem i urodą. Podczas eventu „Maj jest kobietą” klientki NoVa Park będą mogły również „podglądać” trenerów z Pure Jatomi Fitness, prezentujących różne zestawy ćwiczeń dla pań.

O piękny wygląd klientek NoVa Park zadbają marki Douglas, Sephora, Super-Pharm oraz Organique, które podczas sobotniego eventu udzielać będą licznych porad urodowych oraz prezentować najmodniejsze wiosenne makijaże. W programie spotkania jest również live cooking, czyli pokazy gotowania w wykonaniu profesjonalnych kucharzy. Mieszkanki Gorzowa poznają sposoby prawidłowego łączenia produktów, tak aby powstawały smaczne i zdrowe dania, a także będą mogły skorzystać z porad żywieniowo-suplementacyjnych. Dla klientek NoVa Park przygotowane zostaną również specjalne pokazy ćwiczeń dla kobiet, w tym kobiet w ciąży, które zaprezentują trenerzy z Pure Jatomi Fitness.

Przez cały czas trwania wydarzenia działać będzie kącik dziecięcy, gdzie na najmłodszych klientów NoVa Park czekać będą zajęcia plastyczne oraz gry i zabawy kreatywne. Na zakończenie spotkania warto będzie zrobić sobie rodzinne zdjęcie przy profesjonalnym stanowisku fotograficznym.

„Maj to idealna pora na wiosenną metamorfozę, dlatego zapraszamy wszystkie nasze klientki na spotkanie z modą, zdrowiem i urodą. Pokazy makijażu, lekcje zdrowego gotowania czy pamiątkowe zdjęcie w studiu fotograficznym to tylko z niektóre atrakcji, które czekają na mieszkanki Gorzowa już w najbliższą sobotę” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor NoVa Park.

Event „Maj jest kobietą” odbędzie się 10 maja w godzinach 13.00-18.00. W najbliższą sobotę wciąż można także wziąć udział w akcji „Doceniamy, nagradzamy”. Każdy, kto zrobi zakupy w NoVa Park za minimum 45 złotych, może wybrać jeden z trzech upominków: całodzienną wejściówkę do Sali Zabaw Acapulco dla jednego dziecka, poczwórne zaproszenie na mecz Stal Gorzów vs. Wybrzeże Gdańsk lub śpioszki z herbem KS Stali Gorzów. Klienci posiadający paragon za zakupy na kwotę minimum 45 złotych będą mogli także wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest 30 rocznych karnetów do Pure Jatomi Fitness. Nagrody czekają na tych, którzy na specjalnym kuponie zgłoszeniowym oszacują najbliżej prawdy wartość bielizny prezentowanej przy punkcie wydawania upominków.

Regulaminy akcji „Doceniamy, nagradzamy” dostępne są na stronie internetowej www.nova-park.pl oraz w siedzibie Organizatora.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl

,