Home Uroda Revital Celluform – przywitaj wiosnę szczupłą sylwetką!

Revital Celluform – przywitaj wiosnę szczupłą sylwetką!

Revital Celluform – przywitaj wiosnę szczupłą sylwetką!

Wraz z początkiem wiosny, kiedy zrzucamy ciepłe ubrania, każda z nas marzy o tym, aby zachwycać piękną i szczupłą sylwetką!

Ruszamy na bój ze zbędnymi kilogramami, opadającymi pośladkami i cellulitem – zmorą większości kobiet. Bez względu na wiek i masę ciała, cellulit bezlitośnie atakuje brzuch, uda, pośladki, a także kolana i ramiona – sprawiając, że skóra jest pofałdowana i nierówna. To nie tylko defekt estetyczny, lecz również poważne schorzenie tkanki podskórnej, które może powodować poważne dolegliwości zdrowotne.

Stojąc przed lustrem często zastanawiamy się, jak osiągnąć idealną figurę, poprawić elastyczność skóry i usunąć znienawidzony cellulit. A przecież współczesna nauka oferuje sprawdzone i bezpieczne metody na osiągnięcie wymarzonego wyglądu!

Koktajlem w cellulit? Dlaczego nie! Specjaliści dowodzą, że mezoterapia to niezawodna i szybka metoda na pozbycie się krągłości i nieatrakcyjnej, pomarańczowej skórki. Zabieg, polegający na wstrzykiwaniu substancji leczniczej prosto do podskórnej tkanki tłuszczowej na obszarze dotkniętym schorzeniem, natychmiast poprawia wygląd i kondycję skóry, która staje się gładka i elastyczna, a cellulit wyraźnie zmniejszony lub nawet całkowicie wyeliminowany (w zależności od stadium).

Revital Celluform to leczniczy mezokoktajl, który z zabójczą precyzją zwalczy miejscową otyłość i znienawidzony cellulit, likwidując jego objawy w mgnieniu oka. Sekret jego skuteczności tkwi w nowoczesnej, specjalnej formule, dzięki czemu ma działanie porównywalne do miękkiej (łagodnej) liposukcji – pozwala w szybki, bezpieczny i nieuciążliwy sposób modelować sylwetkę.Wskazania:

  • otyłość i zlokalizowane złogi tłuszczu
  • cellulit
  • uboga mikro-cyrkulacja
  • dotlenienie tkanek

Magiczny koktajl

Revital Celluform_mezokoktajlRevital Celluform to mezokoktajl do zabiegów mezoterapii, które wykonywane są w profesjonalnych gabinetach wyłącznie przez lekarzy. Jest bogaty w dobroczynne substancje aktywne, pobudzające przemianę materii, przyspieszające rozkładanie tłuszczu w komórkach, poprawiające krążenie oraz napięcie skóry. Wyciąg z soi, bogaty w lecytynę, to naturalna, całkowicie bezpieczna i dobrze tolerowana przez organizm substancja. Pomaga w sposób naturalny eliminować i przekształcać tłuszcz w energię. Natomiast witamina PP (nicotinamide) obniża poziom cholesterolu, rozszerza naczynia krwionośne (może powodować zaczerwienienia i uderzenia gorąca) i podwyższa ciśnienie tętnicze. To wszystko skutkuje redukcją cellulitu, a także wpływa na lepszy wygląd skóry, która staje się aksamitnie gładka i lepiej dotleniona.

Działanie Revital Celluform zauważalne jest już po pierwszej sesji, jednak zaleca się wykonanie kilku zabiegów, powtarzanych co 3-6 tygodni, dla osiągnięcia optymalnych efektów. Widoczne rezultaty, utrzymują się nawet do 3 miesięcy. Przy zastosowaniu odpowiednich ćwiczeń oraz diety, Revital Celluform potrafi zdziałać cuda.

Produkt, w formie kosmetycznego sterylnego roztworu do profesjonalnego użytku, zawiera 10 fiolek po 10 miligramów każda, przeznaczonych do użycia w trakcie 5 – 10 zabiegów.

Koszt 1 zabiegu Revital Celluform to ok. 500-800 zł w zależności od obszaru ciała.

Dystrybutor: Croma –Pharma (www.croma.pl)

ADW