Home Uroda Ruszyła pierwsza w Polsce subskrypcja produktów codziennej potrzeby

Ruszyła pierwsza w Polsce subskrypcja produktów codziennej potrzeby

Ruszyła pierwsza w Polsce subskrypcja produktów codziennej potrzeby

W kwietniu wystartował pierwszy w Polsce sklep internetowy umożliwiający zakup kosmetyków, soczewek kontaktowych i suplementów diety w modelu abonamentowym.

Supplite to odpowiedź na potrzeby osób zabieganych, zapracowanych, a także wszystkich zapominalskich. System subskrypcji pozwala na stworzenie własnego zestawu produktów, które regularnie używamy, a których zużycie w skali miesiąca możemy łatwo oszacować. Zindywidualizowana przesyłka jest co miesiąc dostarczana pod wskazany adres. W asortymencie Supplite znajdują się m.in. kosmetyki, środki higieniczne dla kobiet (podpaski, tampony), produkty dla dzieci, maszynki do golenia, prezerwatywy, suplementy diety oraz soczewki kontaktowe.

Abonament dla zabieganych i zapominalskichCzęstotliwość stosowania niektórych produktów powoduje, że zużywają się one w regularnych odstępach. Są to najczęściej kosmetyki pierwszej potrzeby (np. pasta do zębów, dezodorant) lub produkty, takie jak soczewki kontaktowe. Trudno nam się bez nich obyć, a jednocześnie nie zawsze pamiętamy, by uzupełnić zapas, gdy się kończą. Rozwiązaniem jest system abonamentowych zakupów. Skoro i tak cały czas używamy pewne produkty, dlaczego nie zapewnić sobie stałej dostawy do domu? – tłumaczy Józef Banaś, General Manager Supplite. Kosmetyki w abonamencie to wygodne rozwiązanie dla zapracowanych osób – nie muszą one tracić czasu na dojazd do sklepu i zakupy podstawowych produktów codziennego użytku. Raz wybrany zestaw dostarczany jest regularnie pod wskazany adres. System oczywiście pozwala na modyfikację zamówień, w każdym momencie można także zrezygnować z subskrypcji – dodaje Józef Banaś.

Model zza oceanu

System subskrypcji doskonale sprawdza się w Stanach Zjednoczonych. W abonamencie można zamawiać tam maszynki do golenia, środki higieniczne dla kobiet, prezerwatywy, a nawet… buty! W Polsce znane są natomiast subskrypcje pudełek z mini produktami kosmetycznymi i próbkami (np. GlossyBox czy ShinyBox). W ich przypadku zamawiający nie ma wpływu na dobór kosmetyków i odbiera gotowy zestaw niespodziankę. Subskrypcja Supplite jest natomiast praktyczną odpowiedzią na realne, codzienne potrzeby. Zamawiający otrzymuje wyłącznie wybrane przez siebie produkty, które faktycznie regularnie stosuje i zużywa.

Supplite powstało z myślą o osobach aktywnych, ceniących wygodę i swój czas. To rozwiązanie zarówno dla zapracowanych singli, jak i zabieganych młodych matek. Twórcy Supplite zapowiadają, że będą aktywnie reagować na potrzeby klientów i rozszerzać asortyment uzupełniając go zgodnie z sugestiami o kolejne produkty.

www.supplite.com